Фільми, яки засновані на реальних подіях

Кінострічки не тільки дають можливість відволіктися, а й розповідають дивовижні історії.

Інколи кінострічки не тільки дають можливість відволіктися і провести затишний вечір вдома, а й розповідають дивовижну історію, що торкається серця. Сьогодні у нашій добірці і одне з найгучніших журналістських розслідувань, і неймовірна історія хлопчика з нетрів, і воєнна драма про сміливого солдата, інформує Ukr.Media.

Ескобар, 2018

Головний герой стрічки, Пабло Ескобар, відомий політичний діяч у Колумбії, якого називають найжорстокішим злочинцем двадцятого сторіччя. В основу фільму покладено мемуари журналістки й коханки Ескобара, Вірджинії Вальєхо. Ролі Пабло й Вірджинії виконала одна з найкрасивіших пар сучасності, лауреати кінопремії «Оскар» — Пенелопа Крус та Хав'єр Бардем.

Дружина доглядача зоопарку, 2017

У фільмі йдеться про відважний подвиг доглядачів Варшавського зоопарку, Яна і Антоніни Жабінських. Подружжя переховувало й, таким чином, подарувало життя понад 300 євреям під час Другої світової війни. Кінострічку знято за мотивами однойменного бестселера письменниці Діан Акерман.

Лев, 2016

Це зворушлива історія хлопчика на ім'я Сару, який загубився, коли йому було всього 5 років. Він намагається вижити і не втрачає віри знову обійняти маму й брата. Фільм заснований на автобіографії Сару Брайєрлі «Довга дорога додому». У головній ролі — актор Дев Патель, знайомий усім із кінострічки «Мільйонер із нетрів».

З міркувань совісті, 2015

Картина, знята під керівництвом Мела Гібсона, — це реальна історія американського рядового Дезмонда Тома Доса, що є героєм Другої світової війни. Дос був медиком на фронті і евакуював поранених та, через свої релігійні переконання, відмовлявся носити із собою зброю і вбивати ворогів. Його сміливість та віра викликають захоплення!

Вовк з Уолл-стріт, 2013

Драма режисера Мартіна Скорсезе зібрала усіма улюблених акторів: Леонардо ДіКапріо, Джона Гілла, Меттью Макконехі. Стрічку знято на основі реальних подій, що відбувалися наприкінці 80-х. Успішний брокер Джордан Белфорт втрачає роботу в банку через раптовий обвал індексу Доу-Джонса. Чоловік прислухається до поради дружини і знаходить роботу у невеликому закладі. Однак працелюбство й харизма Джордана бере гору, і чоловік швидко пожинає плоди.

У центрі уваги, 2011

Газета видання «Бостон Глоуб» проводить серйозне журналістське розслідування щодо священиків-педофілів бостонської католицької церкви. Виявляється, багато злочинів приховував сам архієпископ, який згодом служив в оточенні Папи Римського. Цікаво, що назва фільму походить від заголовку матеріалу, який підготували журналісти «Бостон Глоуб»: «Розслідування в центрі уваги: Насильство в католицькій церкві».

Ігри розуму, 2001

На рахунку математичного генія Джона Форбса Неша — революційні досягнення в галузі квантової механіки та Нобелівська премія з економіки. Але історія зовсім не про це. Йдеться про страшну хворобу, що переслідувала Неша протягом усього життя — шизофренію. Фільм отримав чотири «Оскари», «Золотий глобус» та безліч інших нагород.

Джерело