Галущенко закликає світ до санкцій проти атомного сектора рф: Слід бодай розпочати

Міжнародній спільноті варто запровадити санкції проти атомного сектора рф, що продовжує заробляти кошти, які йдуть на фінансування війни проти України.

Як повідомляє Укрінформ, про це в інтерв’ю Bloomberg заявив міністр енергетики України Герман Галущенко.

“Важливо мати санкції проти атомного сектора рф. Ми розуміємо пов’язані із цим складнощі, але слід бодай розпочати запроваджувати санкції проти цієї галузі”, — зазначив Галущенко.

Він також наголосив на доцільності посилення уже запроваджених санкцій проти росії, аби позбавити кремль можливості обходити їх.

“Важливість санкцій полягає не у самому факті їх наявності — санкції мусять бути ефективними. Якщо санкції дозволяють росіянам заробляти, то ці гроші вони використовують на виробництво зброї, з якої вбивають більше українців. Треба визнати існування цього очевидного кола. Тож наше завдання — не дати їм уникати санкцій”, — сказав міністр.

Окрім того, Галущенко прокоментував можливе зниження стелі цін на російську нафту. За його словами, 30 доларів за барель є справедливою ціною.

Як повідомляв Укрінформ, Герман Галущенко перебуває з офіційним візитом у Брюсселі, де зустрічається із керівництвом Євросоюзу.

Фото: Міненерго

Джерело