Генштаб назвав два найгарячіші напрямки на фронті

Генштаб назвав два найгарячіші напрямки на фронті

Фото: Генштаб ВСУ/Facebook Кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 104

На Торецькому напрямку кількість штурмів росіян збільшилась до 25, на Покровському — до 23.

За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 104. Найгарячіше на Торецькому та Покровському напрямках, на які припадає майже половина всіх ворожих штурмів. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ в вечірньому зведенні в четвер, 27 червня.   На Харківському напрямку російські військові намагалися атакувати тут тричі. Тривають бої в районі Вовчанська.   На Куп’янському напрямку українські оборонці від початку доби відбивали 10 штурмових дій окупаційних військ. Триває бій біля Синьківки. Авіаційного удару зазнали околиці Петропавлівки.
  На Краматорському напрямку противник посилив тиск в районі Часового Яру. Йдуть два бої. Загалом за сьогодні ворог атакував тут п’ять разів.
  На Торецькому напрямку кількість штурмів загарбників збільшилась до 25. Підрозділи Сил оборони відбили 22 наступальні спроби військ РФ, три атаки ще продовжуються. Ворог застосував авіацію та бомбардував Торецьк КАБами.
  На Покровському напрямку окупанти не зменшують тиску. Від початку доби ворог 23 рази атакував оборонні рубежі українських захисників. Тривають сім штурмових дій.
  Додалась одна ворожа спроба атакувати на Придніпровському напрямку. Загалом, за день, це вже сьома, шість — відбито. На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ витіснили російських загарбників з мікрорайону Канал у місті Часів Яр в Донецькій області. При цьому росіяни не відмовляються від намірів прорватися.

Ключовий пункт. Торецьк — новий напрям наступу РФ

Джерело