Головком ЗСУ отримав карт-бланш — Зеленський

Головком ЗСУ отримав карт-бланш - Зеленський

Фото: Олександр Сирський / Telegram Олександр Сирський має карт-бланш від президента

Володимир Зеленський очікує від Олександра Сирського детальну доповідь з конкретними пропозиціями щодо «подальших змін і наших дій».

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський має карт-бланш на будь-які кадрові перестановки в армії. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні в суботу, 2 березня.

«Щодня головком та командувачі на фронті, саме там, де потрібно. У головкома – карт-бланш на кадрові зміни в армії, в штабах – будь-які. Всі українські командири мають знати фронт, відчувати фронт – реальні потреби. Мають реально бути із солдатами, сержантами. Бути такими, якими потрібно, щоб досягати українських цілей», – заявив глава держави.

Зеленський розповів, що після повернення Сирського з фронту на початку наступного тижня він очікує його з детальною доповіддю та конкретними пропозиціями щодо «подальших змін і наших дій».

За словами президента, наразі триває підготовка подальшої роботи з партнерами – зустрічі, переговори – заради зброї для України та безперервності підтримки.

«Сила потрібна і від усіх. Треба виграти цю битву. Битву проти зла і також проти зневіри, на яку Путін дуже розраховує. Треба захистити Україну і життя. І ми можемо це зробити», – резюмував Зеленський.

Раніше на поточному тижні Олександр Сирський заявив про виправлення «прорахунків» на Авдіївському напрямку.

А сьогодні Сирський повідомив, що провів перестановки в деяких бригадах ЗСУ.

Джерело