ГУР відреагувало на погрози РФ по зерновій угоді

ГУР відреагувало на погрози РФ по зерновій угоді

Фото: visti.ks.ua Україна дотримується всіх зобов’язань по зерновому коридору

Останні події в Криму стосувались виключно військових об’єктів і жодним чином не пов’язані з зерновою угодою, зазначив Андрій Юсов.

Країна-агрессор Росія займається брехливими маніпуляціями, коли звинуває Україну у начебто порушенні Україною гуманітарного коридору та атаки на цивільну інфраструктуру Криму. Про це сказав речник ГУР МО Андрій Юсов у коментрі Суспільному у вівторок, 25 апреля.

«Останні події в Криму стосувались виключно військових об’єктів і жодним чином не пов’язані з зерновою угодою яка передбачає українські порти та цивільні порти. Коли мова йде про підконтрольну Україні територію. Коли мова йде про останні згадані події в Криму, то мова йде про окуповану територію і військові об’єкти окупантів. Україна дотримується міжнародних зобов’язань, в тому числі виконує всі зобов’язання які стосується зернового коридору», – сказав він.

Нагадаємо, вчора Росія звинуватила Україну в тому, що з акваторії порту Одеси нібито було запущено безпілотні катери, які атакували пункти базування Чорноморського флоту у Севастополі та цивільну інфраструктуру Криму.

А сьогодні у Кремлі заявили, що обставини складаються не на користь зернової угоди.

Джерело