Халотест: властивості, застосування в спортивній фармакології

Анаболік Халотест користується великою популярністю серед спортсменів завдяки своїм позитивним властивостям. Стероїд додає сили та збільшує м’язову масу. Його часто використовують перед підготовкою спортсменів до змагань, що призводить до збільшення м’язів.

Застосування у спорті

Основною діючою речовиною препарату є флюоксиместерон (галотестин) – ефективний анаболік, який також характеризується андрогенними властивостями. Ефект від застосування стероїду буде швидким, якщо дотримуватись призначеної дози та рекомендацій спортивного лікаря.

Активні інгредієнти фармацевтичного препарату сприяють синтезу гемоглобіну, підвищуючи витривалість під час тренувань. Препарат сприяє насиченню клітин організму киснем, що знижує відкат. Пігулки застосовують для: 

 • збільшення м’язової маси;
 • виведення рідини з організму;
 • еластичності м’язової тканини.

Анаболічний стероїд підійде для підготовки спортивних змагань. Можна сказати, що це викликає «спортивний гнів» задля досягнення найкращих результатів. 

Дія препарату на організм

Атлетам варто купити халотест 10 мг завдяки його властивостям:  

 • спричиняє підвищення активності андрогенів;
 • посилює вироблення еритроцитів та гемоглобіну;
 • виводить зайву рідину з організму;
 • робить м’язи еластичними;
 • м’язи стають щільнішими і набувають рельєфності;
 • збільшує силу та нормалізує психоемоційний стан;
 • жирові клітини спалюються, що сприяє зниженню ваги;
 • збільшується витривалість та тренування стають більш ефективними.

Так, препарат доволі ефективний не лише в спорті, але й чинить загальну позитивну дію на організм.

Курс прийому Халотесту

Добова доза таблеток повинна визначатися спортивним лікарем з урахуванням фізичного здоров’я пацієнта. Прийом також має ґрунтуватись на тому, які завдання ставляться перед спортсменом. У середньому на добу дозволено лише 20 мг препарату. Це еквівалентно 4 таблеткам.

Якщо курс прийому тільки починається – краще дотримуватись дози 10 мг. Рекомендовану кількість варто розділити на два прийоми: вранці та ввечері.

Курс підбирається індивідуально з урахуванням особистих параметрів атлета. Не слід застосовувати стероїд більше 5-6 тижнів, оскільки він може спричинити низку побічних симптомів. Перед повторенням лікування рекомендується зробити перерву 2-3 тижні. 

При необхідності стероїд можна комбінувати з іншими аналогічними препаратами, дотримуючись усіх встановлених доз. Лікарі радять комбінувати препарат з «Анаболом» та «Прімоболаном». Найбільшою ефективністю характеризується поєднання препарату з «Анаваром». Вони будуть посилювати дію один одного, що підвищить витривалість організму та збільшить м’язову масу.

Можливі побічні ефекти

Цей анаболічний стероїд має ряд побічних ефектів, серед яких:

 • підвищене вироблення шкірного сала, що спричиняє висипання;
 • напади надмірної агресивності;
 • поява зайвого волосся на тілі;
 • випадання волосся на голові;
 • часті головні болі;
 • лупа.

При передозуванні посилюються побічні ефекти. Вважається, що препарат не підходить жінкам, оскільки після його прийому починають проявлятися видимі чоловічі ознаки та відбувається зміна гормонального фону. Через це менструальний цикл може перериватися.

Якщо ви вирішили придбати препарат, важливо заздалегідь ознайомитись з протипоказанням до його застосування. Побічні ефекти з’являються після перевищення дози, а також за відсутності фізичної активності. Серед найбільш актуальних протипоказань – ускладнення з боку печінки та нирок.

Крім того, необхідно враховувати захворювання генетичного походження та набуті, проблеми з серцем та судинні порушення, алергії на складові компоненти та наявність такого захворювання як карцинома передміхурової залози.

Перш ніж розпочати прийом стероїду, найкраще пройти тестування на алергени. Це визначить, чи є у вас алергія на складові компоненти, що запобігатиме появі низки негативних симптомів.

Застереження щодо самолікування

Перед тим як почати прийом препарату, варто звернутися до лікаря. Лише медичний працівник може призначати анаболіки та курс їх вживання і дозування. Неправильне та неконтрольоване використання товарів спортивної фармакології може призвести до непоправних проблем зі здоров’ям, вже не кажучи про неможливість отримання користі від їх прийому.