Хлопець подряпав машину і залишив свій номер телефону, але у відповідь прийшла СМС, яка явно змінить його життя

До такого ніхто готовий не був.

Користувач сайту Reddit при парковці подряпав чужу машину, але зіткнувся з незвичайною реакцією її власника. Хлопець залишив свій номер телефону, щоб відшкодувати збиток, але господареві вантажівки його гроші не потрібні. Натомість він попросив про іншу послугу, і до такого ніхто готовий не був, інформує Ukr.Media.

Чоловік не дуже вдало припаркував свій автомобіль. Він випадково зачепив нову вантажну машину, що стояла поблизу, залишивши на її задній фарі подряпину завдовжки приблизно 2,5 сантиметра.

Хлопцеві стало ніяково, тому він не збирався просто так забути про свою невдачу і поїхати з місця пригоди. Водій вирішив залишити на склі вантажівки папірець зі своїм номером телефону. Таким чином господар машини міг би зв'язатись з ним та обговорити відшкодування шкоди.

Але чого хлопець не очікував, так це повідомлення, яке прийшло йому на наступний день. Діалог між ним і незнайомцем вийшов таким незвичайним, що хлопець опублікував скріншоти листування.

Ось так виглядало СМС, яке хлопець отримав з ранку:

  • Привіт, це господар вантажівки, на якій ти вчора залишив записку. Я оглянув машину, і подряпина на фарі не виглядає жахливо. Нічого такого, що можна було б виправити. Дякую за записку, доброго дня!

Чоловік явно не очікував, що в особі людини, якій він подряпав машину, отримає такого приємного співрозмовника. Зрозуміло, він подякував йому за відповідь і запропонував хоча б оплатити витрати на виправлення своєї помилки.

  • Здрастуйте, спасибі величезне! Так, подряпина і мені не здалася чимось серйозним, але я знаю, що деяких людей такі речі можуть сильно засмутити. Може бути, мені варто купити щось для вас?

Але власник вантажівки здивував хлопця вдруге. Адже замість того, щоб взяти гроші, він запропонував винуватцю події вчинити інакше.

  • Мужик, це дуже мило з твого боку! Але знаєш що? Якщо це можливо, використовуйте ці гроші для кого-небудь ще. Купи подарунок своєму другу або просто незнайомцеві. Якщо ти оплатиш мені таким чином, я буду дуже радий.

Автор посту радий, що все закінчилося саме так. Відповідь незнайомця явно змусила його знову повірити в людей. Крім того, хлопець чесно зізнається: йому довелося б важко, якби від нього зажадали заміну фари.

  • Мені явно варто бути обережніше. Якби він попросив мене замінити фари, моя страховка явно не витримала б цього.

Джерело