Хлопець зробив круту фотку зі спорткаром для інстаграму, але все пішло не так, коли його спалила господиня машини

Господиня машини пожартувала над хлопцем.

Хлопець зробив круту фотографію зі спорткаром і залишив пафосний підпис, але його спалила господиня машини та жорстоко пожартувала. Замість купи лайків підліток отримав хвилю негатива в твіттері та Інстаграм, так що власниці спорткара в підсумку довелося за нього заступатися, інформує Ukr.Media.

Іноді бажання набрати якомога більше лайків та коментарів може вийти боком. Підліток з Малайзії вирішив похвалитися перед підписниками Інстаграм і опублікував фото, де позує на фоні дорогого спорткара з підписом «Завжди змушуй себе».

Спочатку все було супер: лайки та коментарі сипалися річкою, поки в профіль до хлопця не заглянула господиня машини. Дівчина в твіттері опублікувала у себе в акаунті знімок з екрана, жартуючи над хлопцем.

Якась дитина з моєю машиною. Я не проти, але тільки подивіться на цей підпис.

Шанувальники дівчини засудили хлопця, а сам твіт миттєво став вірусним. Коментатори почали обговорювати вчинок невдачливого підлітка.

  • Він просто так взяв і сів на твою машину???
  • Мені здається, що не дуже правильно чіпати чужу власність без дозволу господаря.
  • Цей хлопець — просто сміхота.

Дівчина не очікувала, що її безневинний жарт над хлопцем виллється в справжню травлю. Вона настільки злякалася за психічний стан дитини, що вирішила з ним зустрітися і переконатися, що він в порядку.

Ви, хлопці, зацькували його так, що я просто мала приїхати та переконатися, що він в порядку. Він хороша дитина. Зупиніть цькування.

Підписники дівчини прийшли в захват від такої доброти.

  • Це було дуже мило з твого боку. Поширюй більше такого позитиву. Продовжуй в тому ж дусі.
  • Боже мій, ти королева!

Джерело