Hyundai Santa Fe 2019 буде запускатися відбитком пальця

Завести авто можна буде також за допомогою відбитка пальця, торкнувшись ним сканера біля замку запалювання.

Hyundai анонсував перше у світі втілення в життя технології використання відбитків пальців для блокування/розблокування доступу в автомобіль. За словами виробника, вперше ця технологія буде застосована на позашляховику Santa Fe 2019 модельного року, який з'явиться на ринку в першому кварталі наступного року, інформує UkrMedia.

Щоб отримати доступ в автомобіль, водієві потрібно прикласти палець до датчика, розташованого на ручці дверей. Закодована інформація про відбиток пальця буде ідентифікуватися, після чого передаватися на контрольований пристрій для дачі відповідної команди відкрити двері.

Завести авто можна буде також за допомогою відбитка пальця, торкнувшись ним сканера біля замку запалювання. Однак, і це не все!

Крім технології звірення відбитків пальців, розумний кросовер Santa Fe 2019 буде оснащений майже штучним інтелектом — системою, яка буде індивідуально під власника автомобіля налаштовувати різні функції, запам'ятовуючи їх, і надалі відтворюючи залежно від обставин.

Зокрема, крісло зможе запам'ятовувати біометричну інформацію про людину, яка керує авто. Згідно з нею буде вибиратися найбільш зручне положення і конфігурація сидіння і всіх дзеркал.

Цікаво, що фахівці Hyundai створили досить незвичайну технологію звірення відбитків пальців. Вона працює зовсім не так, як вже пару десятків років у поліції, порівнюючи до комп'ютера малюнок подушечок пальців. У Santa Fe 2019 сканер буде звіряти електричні імпульси в різних частинах подушечки пальця, таким чином запобігаючи можливість різних шахрайських дій.

Hyundai стверджує, що ймовірність помилкового розпізнавання відбитків пальців системою становить 1 до 50 000. Це в 5 разів ефективніше, ніж всі досі застосовувані технології розпізнавання господаря авто.

Джерело