Як автомобільні перекупники надійно маскують головну ознаку важкого ДТП

Лайфхак успішного продажу машини після сильної аварії.

Деякі способи, які застосовують перепродавці автомобілів і не особливо педантичні автовласники заради збільшення виручки від реалізації ТЗ, для більшості простих автолюбителів — великий секрет. Розповідаємо про один з них — мало кому відомий з непрофесіоналів, інформує Ukr.Media.

Потенційному покупцеві вживаної машини в ідеальному стані, без ДТП або залученому ним експерту-підбирачу зазвичай доводиться неабияк полазити навколо неї і досконально вивчити салон. Це потрібно для виявлення характерних "підказок", що вказують або на скручений пробіг, або на наявність в історії авто серйозних аварій.

Подібних "маркерів-маячків" для потенційного покупця відомо досить багато. Один з них — ті чи інші проблеми з подушками безпеки. Адже коли подушка безпеки "стрельнула", це означає, що удар при аварії був дійсно сильний. І, відповідно, мали місце більш ніж суттєві пошкодження машини.

При належній кваліфікації, відремонтувати "залізо" після такого ДТП можна практично ідеально. Але наявність "подушок що стрельнули" зрадницьки перекреслить результати навіть віртуозної роботи бляхарів. І потенційний покупець такого авто буде справедливо вимагати знизити ціну на підставі того, що йому під виглядом "не битий, не фарбований", пропонують, наприклад, "перевертиша" або транспортний засіб "зліплений" з двох кандидатів на звалище. Отже, для продавця (або перепродавця) битої машини подушки безпеки що спрацювали — серйозна проблема.

Зауважимо, що для перекупника така машина — справжній скарб. Він купує її за недорого, впевнено збиває ціну, напираючи в ході торгу якраз на важку аварійну історію авто. І після не особливо витратних маніпуляцій перепродає її з неабиякою прибутком.

Раз авто з "живими" подушками безпеки можна продати набагато дорожче, як безаварійне, продавцю слід вирішити питання з "подушками". У великих містах вистачає майстерень, що спеціалізуються на вирішенні подібних проблем. Повернути працездатність можна абсолютно будь-якому типу подушки: фронтальній, бічній, "шторці" на вікні, колінної. Обов'язкова операція — стерти позначки про спрацювання подушок безпеки з автомобільних "мізків".

Після цього "перекуп" зможе перепродати відновлену машину під виглядом не битою дорожче, ніж придбав! Потенційний покупець нічого навіть не запідозрить.

Джерело