Як допомогти дитячій лікарні «Охматдит», куди влучила російська ракета — Події

Як допомогти дитячій лікарні "Охматдит", куди влучила російська ракета - Події

Фото: REUTERS

Допомогти постраждалій через російську ракетну атаку лікарні «Охматдит» можна донатом на її банківські рахунки та на картку Монобанку. У пресслужбі лікарні призначили координаторів, до яких можна звернутися, щоб уточнити нагальні потреби закладу.

— Всю актуальну інформацію щодо нагальних потреб лікарні можна уточнити у координатора на місці — головної медичної сестри НДСЛ ОХМАТДИТ Олени Примак +38067 277 78 06. Щодо потреб на відновлення закладу звертайтесь до Наталії Мирути, заступника генерального директора з економічних питань НДСЛ ОХМАТДИТ +380 93 580 56 72, — повідомили в «Охматдиті».

Також фонд «Таблеточки» запустив екстрений збір для своїх підопічних та лікарні «Охматдит». Внесок можна зробити за посиланням https://send.monobank.ua/jar/MT6kuUSCY.

— Екстрений збір на потреби підопічних фонду «Таблеточки» та лікарні «Охматдит».
Вранці 8 липня Росія жорстоко обстріляла Україну. Однією з мішеней стала НДСЛ «Охматдит», де серед інших лікуються й діти з онкологічними захворюваннями.
Фонд «Таблеточки» відкриває терміновий збір на допомогу нашим підопічним та лікарні, повідомили у фонді.

Під час обстрілу Києва зранку 8 липня росіяни влучили у корпус дитячої лікарні «Охматдит». Є жертви, триває розбір завалів. Через російську ракетну атаку в Києві, Кривому Розі та Покровську загинуло 20 людей. 
Джерело