Як після миття самому протерти насухо автомобіль, без плям та подряпин

Прості та дешеві методи.

Купити спеціальну ганчірку — справа декількох кліків. Але як правильно користуватися мікрофіброю, щоб не залишалося розводів і не пошкодити лакофарбове покриття? Ми розповідаємо про магію і хитрощі її експлуатації та властивості, інформує Ukr.Media.

Прості заходи, на кшталт мийки машини, які раніше йшли на відкуп фахівцям, тепер ми вимушено робимо самі на дачі. І тут з'ясовується, що очистити змити бруд і глину набагато простіше, ніж витерти машину насухо. Ліземо в інтернет і з'ясовуємо, що досягти такого результату можна тільки за допомогою спеціальної всмоктуючою ганчірки — мікрофібри.

Поспішати у випадку з вибором не варто — для належного ефекту потрібно збагатитися мікрофіброю великого розміру, хоча б 30 см на 30 см. Тоді машина засяє через кілька хвилин, а не годин. Ганчірка повинна з одного боку вкрита високим ворсом, а з іншого — майже гладка.

Для просушування авто потрібна саме «ворсиста» сторона. До речі, якщо почати терти мікрофіброю машину, як звичайною ганчіркою, тобто шанси залишити цілі борозни. Щоб подряпин не залишилося, а машина виглядала приголомшливо, потрібно всього лише скористатися простою інструкцією. Тієї самої, яку за старою звичкою, ніхто не читає.

Отже, мікрофібра потрібна не для змахування пилу або відтискання жуків, а для поглинання вологи. Дивно, але терти їй не можна — потрібно промакувати. Уклавши ганчірку всією площею на мокрий після миття кузов, плавними рухами ведемо її, промакувая і змахуючи воду одночасно. Навіть просто розкладена на капоті ганчірка тут же починає вбирати воду, не залишаючи після себе розводів. Природно, ніякої фізичної сили застосовувати не потрібно.

Ще одна хитрість полягає в тому, що мікрофібру потрібно періодично промивати — краще, у проточній воді. Частинки бруду і піску застряють у ворсі і можуть запросто подряпати лакофарбове покриття, так що їх потрібно регулярно видаляти простим методом. А ось сушити полотно після кожного прання не обов'язково — мікрофібра навіть мокрою продовжує вбирати вологу.

Джерело