Як поліпшити світло в салоні автомобіля: зробіть за раз — і насолоджуйтесь результатом

Може вже пора зібратися з силами і вирішити цю проблему?

Доопрацювати або додати? А може просто махнути рукою і покласти в бардачок ліхтар? Ми пропонуємо зробити роботу один раз, а потім довгі роки насолоджуватися результатом, інформує Ukr.Media.

У сучасних автомобілях, зазвичай, недостатньо джерел салонного освітлення — Вселенська економія давно дісталася до цього куточка інтер'єру. У звичайній ситуації недоробка автовиробників в очі сильно не кидається, але варто телефону або іншій дрібниці полетіти під крісло, як починається справжнісінький квест. Квест в темряві. Вечірнє спілкування з даішником теж може затягнутися, якщо документи доведеться шукати в сумці.

Як поліпшити наявні в інтер'єрі світильники і додати салону світла?

Почистити вже наявні ліхтарі

Перше, з чого слід почати — це зняти і прочистити вже наявні ліхтарі. За роки експлуатації там накопичилося стільки пилу і комах, що здивування викликає сам факт роботи. До речі, передній салонний світильник на багатьох автомобілях має властивість набирати воду через підтікаюче переднє скло, так що плафон покривається досить товстим шаром непрозорого бруду. Одна тільки чистка дозволить значно поліпшити освітлення.

Відбивач

Пункт під номером два — це відбивач. У салонних "люстрах" його, зазвичай, немає взагалі, тож навіть невеликий шматок товстої фольги, обережно наклеєний за місцем, значно поліпшить освітлювальні властивості тієї крихітної лампочки, що там є. До речі, про лампу: за замовчуванням там стоїть бюджетна, 5-ватна. Якщо її замінити на більш потужну — на десять ВАТ — то ніякого додаткового навантаження на електромережу машини не трапиться. Цифри крихітні, такі без наслідків переживуть навіть тонкі дроти.

Але кращий варіант — безумовно діодний світильник. Просто замінивши лампу розжарювання на "сучасні технології", можна домогтися істотного приросту світла в салоні. Однак варто пам'ятати, що деякі китайські діоди, які заманливо дешеві в інтернет-магазинах, сильно гріються і можуть просто розплавити пластиковий плафон.

Щоб не сталося неприємностей, потрібно або вибирати варіанти подорожче, з оглядкою на кількість тепла, що виділяється, або встановлювати "обновку" не на двосторонній скотч, яким лампочка оснащена "з заводу", а на термоклей. В якості ж умовного охолоджувача, який також буде виконувати роль підстави, можна взяти тонкий лист алюмінію, трохи товщий пивної банки, який і з питанням охолодження впорається, і тримати тонку конструкцію буде надійно.

Кількість наявних світильників

Окремо варто сказати і про кількість самих світильників: далеко не кожен сучасний автомобіль оснащений, наприклад, люстрою на задньому ряду. Скільки перед не висвітлюй, а на галерці все одно буде напівтемрява. В такому разі не варто "городити город" і тягнути окремі дроти від прикурювача або блоку запобіжників: потрібна лампа на другому ряду — ставте прилад на батарейках.

Сучасні діодні лампочки споживають крихітну кількість енергії, тому двох пальчикових "акумуляторів" вистачить більш ніж на рік. А далі їх можна просто замінити.

Світло в салоні — важливий елемент затишку і комфорту, але знайти якісний і гідний "з народження" можна тільки в преміальних автомобілях. Що ж, трохи старанності і пара викруток допоможуть. Поліпшення освітленості інтер'єру автомобіля — питання не навичок, а бажання власника. Кожному по плечу.

Джерело