4 поради водіям.
Автомобільні килимки в салоні з часом стають бляклими, з сірим нальотом, вони виглядають старими і неохайними. Але ж не купувати ж постійно нові! Ні, звичайно, достатньо скористатися одним із бюджетних способів для повернення їм колишнього блиску та яскравого чорного кольору, інформує Ukr.Media.
Крем для взуття
Напевно є в кожному будинку, а якщо ви носите тільки кросівки, то без труднощів купите крем в найближчому магазині взуття. Вам також буде потрібен шматок поролону або губка для миття посуду, згодиться і косметичний спонж. На чистий килимок нанесіть трохи крему і ретельно розподіліть по всій поверхні. Краще робити це в рукавичках.
У цього методу є недолік — він не підійде тим, хто носить світле взуття, тому що крем може залишати на ньому сліди. Деякі радять нанести поверх крему шар лаку для волосся, тоді ризик забруднитися буде мінімальний. Але рівно до першого попадання вологи на килимок.
Силікон
Силікон не тільки надає блиск гумовим виробам, але і доглядає за ними, захищає від пересихання і розтріскування. Він прозорий, тому ви не ризикуєте зіпсувати навіть біле взуття. Наносити силікон потрібно на чисті і сухі поверхні, для економії засобу рекомендується нанести його в центр килимка і розподілити по всій поверхні м'якою серветкою з мікрофібри. Втирати в килимок його не потрібно, просто переконайтеся, що весь засіб рівномірно вбрався і ніде не залишилися надлишки.
Гліцерин
Його можна купити в будь-якій аптеці. Це прозора рідина, яка в косметології використовується в складах практично всіх зволожуючих кремів. Його можна наносити в чистому вигляді, розподіляючи по поверхні чистого килимка як силікон, або зробити саморобний спрей. Для цього потрібно змішати гліцерин і воду в пропорції 1:3 (або 1:5, якщо вам потрібен легкий блиск) і обробити розчином килимки. Головне не перестаратися, інакше можна отримати жирний шар на поверхні килимків, який швидко покриється пилом.
Чорнильник гуми
Спреї для чорніння покришок продаються у всіх автомагазинах, вони підходять і для обробки килимків. У цього способу є недолік — наносити спрей можна тільки на відкритому повітрі через його їдкий запах і після обробки килимки на відкритому повітрі повинні висохнути, а запах спрею вивітритися. При цьому він дає хороший і стійкий ефект.
Залиште відповідь