Як позбутися мишей в гаражі

Гризуни все частіше з'являються в нашому житті. Вони проникаючи через щілини, вентиляційні отвори, маленькі отвори в стіні, вони потрапляють і в наші гаражі.

Їх поява може нести не самі приємні ситуації. Крім того, що вони можуть нашкодити автомобілю, вони ще й можуть навести безлад в гаражі, зіпсувавши цінні речі. Щоб цього не сталося, цінні речі краще зберігати у металевому ящику, інформує Ukr.Media.

Як же вберегти гараж від гризунів?

Щоб гризуни не з'явилися у вашому гаражі, насамперед приміщення треба тримати в чистоті. Чисте приміщення не цікаве гризунам. Залишки їжі, звалища з різного сміття і мотлоху привернуть їхню увагу.

Тому не менше 2-3 разів на рік потрібно обов'язково проводити генеральне прибирання. Краще це робити з використанням спеціальних хімічних засобів. Під час прибирання, ви можете виявити присутність гризунів по залишених ними слідам. Це можуть бути погризені речі, крихти їжі, послід. Тому гаража в ідеальному стані, не дасть можливості створювати свої житла гризунам.

Якщо все-таки гризуни з'явилися у вашому гаражі, пропонуємо кілька методів, які допоможуть позбутися їх.

Один з самих поширених способів це мишоловки. Поклавши приманку в капкан, ви привертаєте увагу гризуна і це допоможе позбутися від нього.

Крім мишоловок використовують пастки. Вони не вбивають гризунів, вони просто їх зачиняють в простір, з якого неможливо вирватися.

Пастки на клейовій основі не менш ефективні. Ємність наповнюється клеєм, або клей наноситься на щільну основу. Приманка тут також необхідна. Приклеївшись, тварина не зможе втекти.

Бюджетний варіант позбавлення від гризунів — банка або пляшку з олією. На саме дно наливаємо трохи олії, воно служить для приманки.

Найефективнішим засобом від гризунів є ультразвуковий пристрій. Їх величезна різноманітність. Для гаража можна придбати пристрій, який розраховане на невелике приміщення. Видаючи ультразвук, він відлякує тварин, оскільки вуха гризунів не переносять цей звук. Після використання, ви ще довго не зможете спостерігати їх у своєму гаражі.

Є ще одне дієвий засіб. Гризуни не переносять запах м'яту та полин. Розклавши цю траву на території гаража, ви зможете не допустити їх присутність.

Є ще один спосіб — це дератизація. Для цього потрібно викликати фахівця, який проведе цю процедуру. Комплексна обробка гаража позбавить вас від мишей і щурів не менш, ніж на пів року.

Всі ці методи обов'язково допоможуть від "сторонніх" в гаражі. Адже навіть за короткий час перебування, вони можуть завдати чимало неприємностей. Перегризають електропроводку в автомобілі, гризуть оббивку, так само всі ваші запасні частини можуть стати непридатними після таких «гостей». Запах, який може з'явитися від їх присутності, може залишатися і в автомобілі.

Утримуйте в чистоті гараж, проводьте профілактику щодо недопущення присутності гризунів в ньому і зустріч з такою неприємністю буде виключена.

Джерело