Як позбутися запаху сигарет в автомобілі

Ефективні народні способи, які допоможуть вам позбутися від тютюнового запаху в салоні авто без хімії та ароматизаторів.

Запах тютюнового диму в салоні автомобіля — та ще проблема, інформує Ukr.Media.

Причому неприємний запах сигарет не лише доставляє дискомфорт пасажирам, але ще й згубно позначається на їхньому здоров'ї.

Щоб позбутися просоченого тютюновим димом інтер'єру, зовсім не обов'язково проводити дорогу хімчистку. Є й простіші, але не менш ефективні способи.

Впоратися з жахливим запахом в салоні можна самостійно. І мова зовсім не про ароматизатори та нейтралізатори диму. Як, власне, і не про спеціалізовану автохімію. Є способи ані трохи не гірші. А деколи, навіть кращі.

Сода

Харчова сода допомагає і в господарстві, і від печії. Легко її застосувати і у випадку з просоченим сигаретним димом інтер'єром авто. Особливо, якщо оббивка авто з тканини. Акуратно розсипаємо соду на килимки, сидіння та підлогу, та залишаємо так на годинку, щоб дезодоруючі властивості гідрокарбонату натрію повністю розкрилися. На все про все піде не більше однієї упаковки. Після процедури достатньо буде пропилососити і провітрити салон.

Оцет

Якщо поганий «аромат» все ще залишився, додайте в чудодійний коктейль оцту. Слід змішати приблизно ¼ склянки оцту з парою склянок води, а після залити рідину в розпилювач і обробити нею салон. А ще можна налити оцет в якусь ємність і помістити її на кілька годин всередину автомобіля. Не лякайтеся — їдкого запаху оцту буде багато, але він вивітриться блискавично разом з неприємним запахом тютюну.

Активоване вугілля і нашатирний спирт

Активоване вугілля — прекрасний нейтралізатор. Правда, спочатку вам доведеться його подрібнити. Перемелену субстанцію насипати в чашку, а краще — одразу в декілька, і залишити на добу в салоні автомобіля. Чорний порошок забере на себе неприємні запахи, але якщо вони повністю не зникнуть, можна поставити поряд посудину з нашатирним спиртом. Єдине, що необхідно зробити потім — гарненько провітрити салон.

Кавові зерна

Не даремно ж кавові зерна активно використовують в якості антитютюнових засобів та ароматизаторів. А все тому, що вони поглинають погані запахи, насичуючи закритий простір власним ароматом.

Для цього необхідно розкласти зерна по салону і не прибирати протягом одного дня. Кава відмінно впорається зі своїм завданням. Якщо, звичайно, попередньо ви викинете попільничку і замінити салонний фільтр.

Джерело