Полірування авто власноруч.
Як би дбайливо ви не ставилися до автомобіля, у якусь мить ЛФП на кузові втрачає колишній лиск і відчуття "нового автомобіля" кудись пропадає. У більшості випадків, в подібній ситуації може допомогти якісне полірування кузова автомобіля, інформує Ukr.Media.
Найпрекрасніше в процесі полірування автомобіля те, що його можна з легкістю зробити власноруч, але при цьому потрібно розуміти, як правильно полірувати авто, щоб не нашкодити лакофарбовому покриттю. Крім естетичного ефекту, полірування також допомагає з практичного боку. Так, в мікротріщини забивається пил, бруд і вода, за рахунок чого, через деякий час на ЛФП може виникати корозія.
Відполірувати автомобіль можна за допомогою звичайної болгарки, але в ідеалі потрібен спецінструмент, який може підтримувати певну кількість обертів. Якщо все ж використовуватимете болгарку, то потрібно бути дуже акуратними, щоб не спалити лак автомобіля.
Плюси полірування
Мінуси полірування
Як полірувати авто власноруч
Підготовчий етап при поліровці один з найважливіших, адже в цей момент потрібно видалити весь бруд, який є на автомобілі, бо в іншому разі полірування тільки погіршить ситуацію.
Після гарної мийки необхідно насухо витерти автомобіль, щоб досягти максимального ефекту при поліровці.
Полірування не можна проводити на вулиці і під відкритими сонячними променями
Поліроль наноситься не на автомобіль, а на мікрофіброву ганчірку або на полірувальний круг.
Після цього можна проводити саме полірування виконуючи кругові рухи полірувальною машинкою. В процесі полірування майстри використовують, зазвичай, три пасти в послідовності від більш грубої до більш дрібної.
Деякі майстри також радять використовувати силікон після полірування автомобіля. Його також наносять на коло і обробляють кузов автомобіля.
В самому кінці потрібно захистити відполірований кузов. Для цього застосовуються спеціальні склади за типом рідкого скла і т.п. Обробка захисним складом відбувається за допомогою спеціальної мікрофібрової ганчірки, бо під час використання болгарки запросто можна перепалити вже відполіроване покриття.
Як полірувати фари авто
Сьогодні практично всі фари виробляють з оптичного полікарбонату, але попри те, що для обивателя цей матеріал виглядає як пластик, він має таку ж жорсткість, як і скло, тому різниці між поліруванням скляних і пластикових фар практично немає.
Відновлення фар складається з декількох етапів:
- Обклеювання робочої поверхні, яку ви будете полірувати малярським скотчем (щоб не подряпати фарбу на крилах, капоті і бампері).
- Шліфування фари за допомогою наждачного паперу.
Обробляти фари потрібно в послідовності від більш грубої до більш дрібної наждачки. Тобто, якщо ви почали з 800, то поступово зменшуючи зернистість, потрібно дійти до 2500.
- Полірування фари за допомогою спеціальної пасти (тут знадобиться спеціальна машинка, але в крайньому разі можна використовувати болгарку або електродриль).
- В кінці, після полірування фар, їх можна покрити спеціальним захисним шаром або ж заламінувати.
Залиште відповідь