Як швидко прибрати лід з лобового скла і не подряпати його: ефективні способи

Що у жодному разі використовувати не можна.

Напевно кожен водій стикався з обмерзанням автомобіля в зимовий морозний ранок. І замість того, щоб сісти і виїхати у своїх справах, доводиться витрачати час на цілий ряд заходів, спрямованих на "розморожування" свого авто. Особливо акуратними слід бути з лобовим склом. Кожен водій керується одним простим правилом: потрібно робити максимально акуратні рухи, які не подряпають і не пошкодять лобове скло. Є перевірені способи, які допоможуть позбутися від небажаного обмерзання, інформує Ukr.Media.

3 ефективних способи, які допоможуть швидко прибрати лід з лобового скла і не подряпати його

Спеціальний засіб

Щоб не робити з ранку зайвих рухів тіла, багато досвідчених водіїв очищають обледеніле за ніч лобове скло свого авто за допомогою спеціального засобу. Він ефективний навіть при температурі -25 градусів і призначений для зняття обмерзання.

У разі, якщо ви не можете відшукати його, тоді можна скористатися звичайним медичним спиртом. Розпиліть його на лобове скло і побачите, що результат не змусить себе чекати.

Прогрів машини

Мабуть, це найпоширеніший і ефективний спосіб. Якщо в автомобілі є електрообігрів скла, то вам дуже пощастило, так як інші методи вам не потрібні. За допомогою такого обігріву можна розморозити лобове скло всього за пару хвилин. Ну, а якщо немає, тоді можна включити грубку і поставити режим обдування "на скло". Нічого не доведеться робити і за наявності системи клімат-контролю, правда, вона є не в кожній машині.

Використання брезенту або ковдри

Щоб вранці не морочитися з приводу того, як розморозити переднє скло автомобіля, краще з вечора накрити його спеціальним покриттям або вовняною ковдрою. Також підійде і брезент. Щоб не примерзли двірники, водії можуть поставити сірникові коробки між ними і склом. І лише після цього автомобіль можна накрити. Таким чином, вранці залишається тільки зняти ковдру і прибрати сірникові коробки.

Що не можна використовувати для розморожування лобового скла

Недосвідчені водії часто роблять помилку і використовують для розморожування лобового скла ті засоби, які можуть нашкодити. Наприклад:

  • скребок — він відмінно справляється з очищенням будь-якого скла в авто, крім лобового. Це пов'язано з тим, що воно складається з триплексу і його легко подряпати;
  • гаряча вода — багато хто намагається заощадити час, тому розморожують лід за допомогою поливу скла гарячою водою. Ніхто не замислюється над тим, що через різкий перепад температури скло може тріснути;
  • оцет — багато хто забуває про те, що це кислота, яка може запросто пошкодити поверхні автомобіля.

Джерело