Як відчинити замерзлий замок в автомобілі тим, що є під рукою

Простий спосіб, який допоможе відчинити двері без особливих зусиль.

Дуже часто, взимку, водії стикаються з проблемою замерзання замків в автомобілі, в результаті чого відкрити двері стає складно, інформує Ukr.Media.

Наявність механічних замків не рятує від цього, адже в нього може потрапити волога, що заблокує автоматичний механізм і все одно доведеться вставляти ключ.

Пропонуємо вашій увазі дієвий метод, як відкрити замерзлий замок автомобіля без особливих проблем.

Якщо двері складно відчинити, спершу потрібно визначити джерело проблеми, адже з замком все може бути в порядку, а двері заклинили через замерзлу вологу на гумовому ущільнювачі. В такому випадку потрібно лише докласти трохи більше зусиль.

Якщо ж з ущільнювачем все нормально і двері не відкривається через замерзлий замок, то необхідно озброїтися двома предметами: ключем від автомобіля і звичайною запальничкою.

Далі все просто. Необхідно нагріти ключ з допомогою запальнички та коли він достатньо нагріється вставити його в замкову щілину. Потім варто трохи почекати та дати замку прогрітися, після чого можна повільно повертати ключ.

Якщо замок відтанув, то ключ почне повертатися. Якщо ж ця процедура завершилася невдачею і замок все ще в замерзлому стані, потрібно повторити ще раз. І так до тих пір, поки ключ не стане повертатися. Зазвичай для нагріву замку досить виконати трюк з нагрітим ключем 2-3 рази.

Однак варто пам'ятати один дуже важливий момент — ключ необхідно повертати повільно! Вся річ у тім, що метал, з якого виготовлений ключ, при нагріванні стає пластичним і є висока ймовірність його деформувати або зламати. Щоб такого не сталося рекомендується акуратно повертати його в замку докладаючи мінімум зусиль.

Крім нагріву ключа можна також використовувати спирт, якщо він є під рукою. Його необхідно влити всередину замку і почекати пару хвилин. Спирт швидко розчинить лід і поверне замку працездатність.

При цьому варто пам'ятати, що ні в якому разі не потрібно заливати в замок воду, навіть теплу. Це може зіпсувати механізм.

Джерело