Як відмити руки після автомобільного ремонту — паста своїми руками

Зробити її дуже просто.

Ремонт автомобіля завжди супроводжується безладом навколо і брудними руками. Якщо навести порядок в гаражі — не проблема, то з руками складніше. Не завжди вдається очистити їх від слідів машинного мастила та інших забруднень. У сьогоднішній статті розповімо, як самостійно зробити очищувальну пасту для миття рук. Засіб простий, але дуже ефективний, інформує Ukr.Media.

Приготування чистячої пасти

Для початку нам буде потрібен брусок звичайного господарського мила. Його потрібно буде подрібнити на тертці або дрібно настругати за допомогою ножа.

Пересипаємо подрібнене господарське мило в чисту ємність (можна використовувати металеву, скляну або пластикову тару), після чого заливаємо невеликою кількістю води. Перемішуємо інгредієнти паличкою до отримання однорідної маси.

Коли все добре перемішали, залишаємо суміш на 12 годин — за цей час господарське мило набрякне і вийде густа паста.

В останню чергу додаємо невелику кількість миючого засобу для миття посуду і просіяний пісок. Все ретельно розмішуємо.

У даному разі пісок виступає в якості природного абразиву, який відмінно справляється навіть зі стійкими забрудненнями. Зберігати очищувальну пасту потрібно в закритому вигляді (тобто в ємності з кришкою).

Якщо зберігати на відкритому повітрі, то волога швидко випарується і паста буде дуже густою і незручною для використання.

Є ще один важливий момент: такою пастою руки бажано мити на вулиці, а не над раковиною, так як пісок буде засмічувати каналізацію.

Джерело