Як виглядає ідеальна жінка очима чоловіка

Жінкам завжди було цікаво дізнатися, чого ж насправді хочуть чоловіки, яких супутниць життя шукають. Давайте детальніше розберемося в цих питаннях.

Ідеальна жінка очима чоловіка повинна:

Посміхатися

Чоловікам найбільше імпонують усміхнені дівчата. Смуток тільки відштовхує протилежну стать. Навчіться посміхатися очима. Внутрішня усмішка також здатна притягнути чоловіків. Позитивні емоції, життєва і чаруюча посмішка творять з протилежною статтю чудеса!

Не критикувати

Одне з найголовніших правил будь-яких відносин — не критикуйте! Критика не приносить нічого позитивного. По-перше, вам не під силу змінити вже сформовану особистість. По-друге, критикуючи, ви стаєте нецікавою для нього. Згідно з проведеними опитуваннями, більшість чоловіків поділилося, що ідеальна жінка ніколи не повинна їх критикувати. Сприймайте свою другу половинку таким, який він є. Якщо вам складно це робити, краще перервати відносини. На критиці далеко не заїдеш, інформує Ukr.Media.

Бути загадковою

Чоловіки люблять розгадувати загадки. Незвичність і неординарність у відносинах настане тоді, коли ви кожен день будете загадковою для свого чоловіка. Чим більше у вас загадковості, тим більш з вами цікаво.

Не нав'язуватися

Ніколи не нав'язуйте чоловікові. Краще всього, дізнайтесь, що найбільше приваблює його в жінках, і покажіть свої найкращі якості.

Бути спокусною

Намагайтеся здивувати свого коханого в ліжку. Будьте розкутою.

Не скиглити і не плакати по дурницях

Краще понийте в жилетку подрузі чи мамі. Як кажуть чоловіки — у ідеальної жінки не буває проблем. Більше посміхайтеся, говоріть тільки про приємне. Звичайно, ви можете розповісти про свої переживання. Головне, не захопитися і не говорити тільки про них, тому що ваш благовірний швиденько збере речі і знайде "безпроблемну" супутницю.

Дозволяти піклуватися

Дозволяйте чоловікові піклуватися про вас. Нехай він робить подарунки, доглядає за вами. Щиро його дякуйте за це. Щирість також є критерієм ідеальності жінки.

Розвиватися

З точки зору чоловіка ідеальна жінка є високорозвиненою особистістю. Тому намагайтеся постійно розвиватися. Не стійте на одному місці. У вас повинен бути свій особистий світ, в якому ви будете проводити час у той момент, коли вашого благовірного не буде поруч.

Дарувати себе

Якщо ви хочете уваги і турботи від свого чоловіка, даруйте свою любов і увагу йому. Не варто робити щось хороше і очікувати від свого обранця віддачі. Вона обов'язково буде, якщо її не чекати. Навчіться насолоджуватися тими хвилинами, які ви проводите разом. Випромінюйте позитивні емоції, які будуть притягувати до вас вашу другу половинку.

Джерело