Як виглядають дружини резидентів Comedy Club і Stand Up

Вам теж цікаво, як виглядають другі половинки найпопулярніших молодих гумористів?

Гумористи — окрема когорта представників шоу-бізнесу. За рідкісним винятком їх дружини — не медійні особистості, вони рідко з'являються в телевізорі і в жовтій пресі. Вам теж цікаво, як виглядають другі половинки найпопулярніших молодих гумористів Comedy Club і Stand Up?

Павло Воля

Павло Воля і його дружина, гімнастка Ляйсан Утяшева — зразкова пара в суєтному світі шоу-бізнесу. За плечима у Ляйсан дві перемоги на Чемпіонаті Європи та Кубок світу (2001). У пари двоє дітей — Роберт (2013) і Софія (2015), інформує UkrMedia.

Гарік Харламов

Заради чарівної Христини Асмус Гарик Харламов розлучився з першою дружиною Юлією. Христина не потребує представлення: її знає кожен, хто хоч раз бачив серіал «Інтерни». Також актриса грає в театрі. Словом, дві творчі людини знайшли один одного.

Антон Іванов

Учасник тріо «Смирнов. Іванов. Соболєв» завоював серце своєї майбутньої дружини Олександри задовго до того, як стати відомим: вони одружилися в 2005 році, приблизно тоді ж Антон Іванов вперше з'явився в телевізорі разом з командою КВК. Але до успіху дуету «Бидло» в «Забійній ліги» було ще далеко.

Андрій Аверін

Комік Андрій Аверін одружився в середині 2000-х. У 2011 він різко змінився, скинувши 32 кг зайвої ваги за кілька місяців. За словами Андрія, він зробив це заради дружини і дочки Лізи. Зараз Вікторія Аверіна виховує не тільки Лізу, але і сина Тимофія. Вона дружить з Христиною Асмус, яка стала хрещеною мамою другої дитини Аверіних.

Віктор Васильєв

Віктор Васильєв щасливий у шлюбі з актрисою Анною Снаткіною («Пушкін. Остання дуель», «Тетянин день»). Вони стали чоловіком і дружиною в 2012 році. Народження в 2013 році доньки Вероніки звело щастя гармонійної пари в квадрат. Навіть після декількох років Віктор продовжує захоплюватися красивою дружиною, яка завжди досягає своїх цілей.

Нурлан Сабуров

Нурлан Сабуров і його дружина Діана разом зі студентської лави — вони були однокурсниками. Більше того, про те, що він став батьком, Нурлан дізнався під час пар. Ставши відомим стендапером, Сабуров часто шукає ідеї для монологів в сімейному житті, але навіть якщо жартує про дружину, дочку Мадіну і їх вихованця-мопса, робить це з винятковою любов'ю.

Іван Абрамов

Друга половинка Івана Абрамова розділяє його інтереси. Ельвіра Гисматуллина колись теж грала в КВК (за команду «7 пагорбів»). Вона татарка і мусульманка, тому Іван, хоч не дотримується будь-яких релігійних переконань, в знак поваги до її вірі перестав їсти свинину. Іван і Ельвіра одружені з 2014 року, а в 2017 році вони стали батьками вдруге. Судячи з Інстаграм Ельвіри, вона займається організацією концертів, захоплюється спортом.

Віктор Комаров

Віктор Комаров часто згадує дружину у своїх монологах, але довгий час ніхто з прихильників не знав, як вона виглядає. Журналісти вважають, що її звуть Елла, так як після недовгих пошуків виявили якусь Еллу Комарову в друзях «ВКонтакте» у гумориста, там же знайшлися і їхні спільні фотографії. Хоча не будемо виключати ймовірність, що це сестра Віктора. Зараз подружжя виховує двох дітей.

Олексій Щербаков

Дружина стендапера Олексія Щербакова Олена — його землячка. Вони вчилися в одній школі в підмосковному Зеленограді, і, як стверджував Щербаков в інтерв'ю, він домагався уваги дівчини з 9 класу. Вдалося не відразу, лише після повернення з армії Олексій набрався сміливості і запросив Олену на побачення. У 2011 році вони одружилися, незабаром у них народився син.

Дмитро Романов

Христина Тализіна, дружина найбільш впізнаваного резидента Stand Up, одесита Дмитра Романова, теж в юності грала в КВН — її команда «Малина» була суто жіночою і виступала в Прем'єр-лізі. Також її можна було бачити в сіткомі «Ѕтуденти» (2014). Вона уродженка Красноярська, випускниця Сибірського аерокосмічного університету (правда, вчилася там на економіста). З Дмитром дівчина познайомилася в 2010 році після переїзду в Москву, п'ять років потому вони узаконили стосунки.

Олександр Ревва

Олександр Ревва романтик не тільки на сцені, але і в житті. У 2004 році він підкорив свою майбутню дружину Анжеліку красивими знаками уваги, але весілля вони зіграли в 2007, коли жінка була на третьому місяці вагітності. Дружина резидента Comedy Club — не медійна особистість, вона закінчила університет за спеціальністю «готельна справа і туризм», проте зараз не працює, а займається вихованням дочок Аліси і Амелі.

Михайло Галустян

З майбутньою дружиною Вікторією Штефанець Михайло Галустян познайомився в 2003 році, незадовго до перемоги його команди КВН «Стомлені сонцем» у Вищій лізі. Його не злякала ні різниця у віці (йому було 23, а їй 17), ні заможні батьки обраниці. У 2007 році закохані одружилися. Зараз пара виховує двох дочок, обидві отримали екзотичні імена — Естелла і Еліна.

Семен Слєпаков

Про дружину гумориста і сценариста Семена Слєпакова відомо небагато, навіть їхнє весілля в 2012 році якимось чарівним чином вислизнуло від уваги преси. Тендітну блакитнооку обраницю Семена звуть Карина, вона юрист. Жінка далека від світського життя і рідко з'являється на публіці без чоловіка.

Вадим Галигін

Після двох невдалих шлюбів Вадим Галигін, взяв у дружини співвітчизницю, уродженку Білорусі Ольгу Вайнилович, колишню солістку групи «Топлес». Дружина молодше гумориста на 10 років. Після весілля дівчина вирішила залишити кар'єру і зайнятися вихованням сина, Вадима Вадимовича (нар. 2011).

Роман Юнусов

Незважаючи на сценічний імідж гумору грубіяна, в житті Роман Юнусов — вірний чоловік і люблячий батько. Зі своєю дружиною Вікторією, технологом за освітою, він познайомився ще у студентські роки, а пропозицію руки і серця зробив у 2005 році. Пара виховує двох дітей: Соню (2006) і Давида (2014).

Антон Лірник

У 30 років Антон Лірник втратив хвору на рак дочку і розлучився з першою дружиною. Друга дружина Валерія подарувала гумористу дочку Соню. Зараз Антон одружений третім шлюбом. Його дружина Марина Горудько виховує їх спільну доньку Марту і займається бізнесом — «зоряним» секонд-хендом, де будь-який бажаючий може придбати речі від наймодніших знаменитостей.

Джерело