Як виглядав в житті актор, який зіграв Фантомаса в відомій французькій комедії

Напевно у світі не існує такої людини, яка б не цікавилася хто ж з акторів ховався під маскою Фантомаса.

У 60-х роках на екрани кінотеатрів вийшла комедія «Фантомас», яка миттєво завоювала любов глядачів у всьому світі і стала популярна на багато десятиліть, інформує Ukr.Media.

Протягом усього фільму зберігалася інтрига, хто ж ховається під маскою лиходія.

Невловимого Фантомаса геніально зіграв чудовий французький актор Жан Маре. Тільки йому одному під силу втілити на екрані цей багатогранний і незабутній образ.

Майбутній улюбленець публіки народився у 1913 році на північному заході Франції в невеликому містечку Шербур. У Жана було важке дитинство.

Батьки розлучилися, коли йому було всього 4 роки, і батька він зовсім не запам'ятав.

А мати страждала клептоманією і постійно крала, через що періодично сиділа у в'язниці. За Жаном доглядала тітка. Позбавлений батьківської любові, майбутній актор ріс неслухняним і забіякуватим хлопчиком. Він вважався одним з найгірших учнів у класі, але, попри погані оцінки, Жан мріяв стати актором.

З 15 років Маре став фінансово незалежним. Після декількох невдалих спроб вступу в театральний інститут Жан записується на акторські курси. З часом він все-таки зміг отримати омріяний диплом.

Кінокар'єра Маре почалася в 1934 році з маленької ролі у фільмі «На вулицях». Наступні роботи також були незначними і малопомітними, тільки через 6 років про молодого актора заговорили у Франції.

Справжня слава прийшла до Маре під час роботи з режисером Жаном Кокто. Актор став улюбленцем мільйонів жінок у всьому світі. Але на превеликий жаль прихильниць, в житті брутальний красунчик надав перевагу чоловікам. Правда, він всіляко це приховував. В ті часи про гомосексуалізм не прийнято було говорити.

Для видимості актор навіть одружився на колезі по акторському цеху Мілі Парелі. Також йому приписували роман з великої Марлен Дітріх.

Однак протягом усього часу Маре пов'язували стосунки з режисером Жаном Кокто, який став йому не лише наставником, але й замінив батька.

У Жана Маре було довге насичене життя. Завдяки своїм чудово зіграним ролям, він залишається в пам'яті багатьох глядачів, як один з найвидатніших акторів сучасності.

Джерело