Як водієві усунути біль в шиї в далекій дорозі

5 простих порад, як швидко позбутися від болю в області шиї.

Ниє, тягне і хрустить — так зазвичай говорять про шию далекобійники після тривалої дороги, інформує Ukr.Media.

Проблема, відома чи не кожному водієві, який хоча б раз у житті вирушав у тривалу подорож на автомобілі.

Як же усунути дискомфорт в шиї прямо в дорозі?

Перш за все, слід сказати про те, що болі в шиї самі по собі не зникають. Явище це перманентне. Але його можна мінімізувати. Зрозуміло, стежити за посадкою в автомобілі, а за його межами намагатися вести активний спосіб життя. Втім, і зловживати спортом теж не варто, адже можна перестаратися і зробити тільки гірше.

За твердженням відомого фізіотерапевта Семмі Марго, болі в області шиї за кермом відбуваються з причини перманентного скорочення, або статичного розтягування. Фактично водій в ході тривалої поїздки піддає мускулатуру шиї і спини стресу, змушуючи перенапружуватися.

Щоб позбутися від хворобливих відчуттів, фахівці рекомендують систематично робити нескладні вправи, які допоможуть налагодити нормальний кровотік, розім'яти суглоби, а також зняти загальну напругу і втома.

Отже, опустіть підборіддя на груди, а потім, підвівши голову, подивіться вгору. Далі, не кваплячись, поверніть голову вправо, потім вліво. Робіть паузи в 1-2 секунди. Потім можна нахилити голову вправо до правого плеча і відповідно, вліво — до лівого. Не забувайте: всі рухи треба робити плавно і повільно.

Апогеєм стане допомога рук. З'єднайте пальці перед собою і витягніть їх вперед. Природно, для цього доведеться все-таки покинути салон автомобіля, якщо ви ще не зробили цього досі.

І нарешті, з'єднайте пальці рук за спиною і спробуйте спокійно, але максимально потягнутися назад, настільки це можливо.

Повірте, після виконання подібних вправ вам стане набагато краще. Тільки не слід плутати розминку з навантаженням.

Джерело