Як з користю провести час в автомобільних заторах

Насправді у такі моменти важливо не психувати, а, навпаки, розслабитися.

У сучасному темпі життя людям часто доводиться стикатися з таким явищем, як затори. Застрягши в заторах, люди починають нервувати через даремну втрату часу. Але насправді в такі моменти важливо не психувати, а, навпаки, розслабитися. Отже, ось кілька порад, як стояти в пробці, проводячи час з користю, інформує Ukr.Media.

Наведіть порядок і складіть список справ

Напевно, у вас в машині завалялося купу непотрібних речей. Стояти в заторах можна, розбираючи сміття, наводячи порядок в бардачку, протираючи салон від пилу, очищаючи дзеркала і позбавляючись від непотрібних речей.

Подумайте про найближчі плани та зустрічі, внесіть їх у свій календар або щоденник. До того ж, складіть списки покупок, виберіть дні для реалізації і розплануйте таким чином свій тиждень.

Займіться самоосвітою

Постійне прослуховування музики теж колись набридає. Тому на зміну йому приходять всілякі аудіокниги, підкасти або аудіоматеріали з вивчення іноземної мови. Якщо затори справді довгі, можна використовувати спеціальні інтерактивні програми, з допомогою яких вчити мову можна швидко і невимушено. Таким чином, малими темпами можна дійсно освоїти різні аспекти, не тільки мовні. Тому спробуйте стояти в пробці та займатися самоосвітою!

Розслабтеся

Увімкніть розслаблюючі звуки природи або просто спокійну музику, постарайтеся сконцентруватися на тиші, диханні та ні про що не думати. До речі, такі техніки медитації допоможуть вам заспокоїти нерви, розвантажити голову та очистити розум від непотрібної інформації.

Поговоріть телефоном

Часто в буденній суєті бракує часу, щоб зателефонувати рідній бабусі та запитати, як у неї справи, або обговорити з подругою останні новини життя. Отже, затори — саме час, щоб здійснити необхідні дзвінки та обговорити важливі речі без будь-якого поспіху.

Почитайте

Подбайте про це пункт заздалегідь. Читання з електронних девайсів, звичайно, непоганий варіант на разок, однак протягом робочого дня і водіння очі дуже втомлюються. Саме тому, щоб не перевантажувати їх, тримаєте у себе в машині книгу. Так, коли ви будете стояти в заторах в пошуках чим себе зайняти, ви завжди зможете почитати та відпочити.

Попрацюйте

Ви не встигли дописати важливий фінансовий звіт? А вдома виконувати робочі завдання ну зовсім немає бажання? Отже, є вихід! Беріть з собою ноутбук і вирішуйте необхідні справи прямо в машині.

Ось такий невеликий, але дуже корисний список порад, як можна корисно стояти в заторах. Візьміть на озброєння собі кілька пунктів, і наступного разу замість гри в телефон ви будете знати, чим себе зайняти!

Джерело