Як закріпити смартфон в автомобілі: 5 безпечних способів

Ми так звикли до смартфона і не можемо без нього не те що дні, години прожити. Він з нами всюди: вдома, на прогулянці, в офісі, і, звичайно ж, в машині.

Попри те, що використання гаджетів не належить до списку рекомендованих дій під час керування автомобілем, повністю виключити його не завжди є можливим, інформує Ukr.Media.

Добре що є спеціальні пристрої, що дають можливість зведення до мінімуму недоліків кріплення.

Телефон можна перевести в режим гучного зв'язку, або ж, з використанням технології Bluetooth, скористатися пристроєм handsfree. Але смартфон нерідко застосовується і для перегляду навігаційних карт, що передбачає постійне знаходження його перед водієм.

Які є способи для закріплення смартфону в автомобілі?

Присоска

Найпопулярнішим є кріплення з присосками великого розміру на телескопічній штанзі. Але це стає причиною численних незручностей, оскільки кріплення відрізняються громіздкістю і заважають огляду з водійського сидіння. Якщо ж їх неправильно встановити, незабаром вони просто відваляться під своєю вагою.

Крім цього, при необхідності виконання різкого гальмування або маневру, присоска може розгерметизування, і пристрій разом з кріпленням впаде на передню панель. Ще одним недоліком кріплення стає знаходження на шляху розкриття пасажирської подушки безпеки, що небезпечно можливим рикошетом у людини при її спрацьовуванні.

Приклеювання на панель

Є деякі методи закріплення смартфона в машині, які можуть бути використані в якості альтернативи. Одним з них стає невеликого розміру майданчик з клейкою поверхнею і спеціальними кріпленнями. При установці на нього смартфона, він буде перебувати в полі відмінного огляду для водія. Недоліком є те, що клейка основа буде залишати плями на передній панелі, а вставляти і виймати смартфон з пластикових тримачів — не зовсім зручне заняття, з тієї причини, що він часто вислизає і падає під педалі.

Розташований на консолі магніт

Ще одним різновидом тримача може стати консольний магніт. Підставку невеликого розміру слід приклеїти до поверхні передньої панелі автомобіля, або ж центральної консолі. Далі йде невеликого розміру штанга, довжиною приблизно з палець, на кінці якої розташовується шарнір кульового типу і магніт, що обертається на ньому. Для успішної роботи конструкції на чохол гаджета слід приклеїти пластинку з металу, за допомогою якої досить міцний чохол може бути закріплений на магніті. Цей метод можна розглядати як швидкий і надійний.

Але без недоліків також обійтися не вийде. Підставка на клеї утримується нетривалий час і незабаром кріплення може просто відпасти. Крім того, на самому чохлі залишиться пляма.

Вставка в щілину для CD-дисків

Є спеціальні тримачі для смартфонів, які можна вставити в щілину для компакт-дисків. В цей час частота їх використання зменшилась, так що можливо застосувати їх не за прямим призначенням. Консоль з пластику просто вставляється в нього, а на іншому кінці розташовується шарнір з магнітом. За словами виробників, використання такого пристрою не стане перешкодою для програвання самого диска, але дістати його можливо буде тільки після зняття конструкції.

Гумка і повітропровід

Найпростіший метод передбачає застосування звичайної канцелярської гумки. Її слід протягнути через прорізи у дефлекторі для обдування. Після цього дві петлі надіваються на смартфон, після чого їх слід закрутити для забезпечення необхідного тиску. Гаджет надійно закріплений.

Підсумок

Способи закріплення смартфона в салоні автомобіля можуть бути різними, вибір залишається за водієм, залежно від конструкції і можливості закріплення її на самій панелі.

Джерело