Як збільшити притискну силу «двірників» лобового скла в мороз

Кілька способів намертво притиснути щітки до лобового скла.

Люди в злиднях зазвичай виявляють чудеса винахідливості — якщо автовиробник не додумався, то вітчизняний автомобіліст все допиляє самостійно. Наприклад, перетворить зовнішній вигляд своєї машини, удосконалить конструкцію і навіть поліпшить притискну силу "двірників". Останнє, погодьтеся, актуально в умовах зими, інформує Ukr.Media.

Недосконалість конструкції, дешеві комплектуючі або просто знос — причини, за якими "двірники" перестають якісно чистити лобове скло автомобіля. Чи варто говорити, що від роботи щіток склоочисника залежить безпека водія та інших учасників руху. А тому в водійських умах народжуються лайфхаки, покликані поліпшити функціонал системи склоочищення.

Отже, ви поміняли щітки на нові, а скло як і раніше місцями залишається брудним? Саме час розібратися, чому "двірники" нещільно притиснуті до поверхні лобового. Для цього необхідно поглянути на стан притискних пружин. Вся річ у тім, що пружинам частенько не вистачає зусилля, яке вони створюють. Мастило у вогонь підливає звичка в снігопади піднімати "двірники" — в такому положенні пружини, часом, знаходяться довгий час і, звичайно ж, витягуються.

Заміна пружин — справа трудомістка. До того ж, окремо підібрати їх до щіток склоочисника практично неможливо — їх вкрай рідко продають. Та й інструмент, задіяний в демонтажі пружин, може зайняти всю робочу площу верстата. І тому на допомогу приходять наступні лайфхаки.

​Спершу, щоб упевнитися в тому, що проблема саме в пружинах, кухонними вагами виміряти притискну силу щіток. Оптимальне значення для "легковиків" — 1 кг. Якщо менше, то значить, беремо моток дроту, ставимо двірники вертикально, і стягуємо кілька витків пружини між собою. Процедура досить своєрідна, але якщо вийде, то таким чином притискна сила збільшиться.

Деякі водії рекомендують не возиться з дротом і стяжками, а підчепивши пружину, підкласти під неї звичайний шкільний ластик. І так, це теж робочий спосіб збільшити "жим".

Як би банально це не було, але рекомендуємо також протирати гумки щіток вологими серветками, а також обробляти їх разом з вітровим склом спеціальними складами що розморожують, які мінімізують появу криги.

Джерело