Які числа на номерному знаку автомобіля притягують щастя та удачу

Номер машини, який приносить успіх та фінанси.

Ще в стародавні часи вважалося, що сила чисел незаперечна. Згідно з цим, цифри ділили на ті, що приносять удачу, а також ті, що обіцяли біду. Саме тому більшість власників авто дуже відповідально підходять до вибору номерного знака машини, інформує Ukr.Media.

Якщо ви вірите в народні прикмети, дана стаття буде для вас дуже корисною. Адже в ній зібрані відомості про числа, які приносять щастя. Які числа повинні бути в номерному знаку, щоб власника цього автомобіля не переставала супроводжувати удача? Відповідь тут!

Числа, що приносять невдачу

  • Шістка. Забобонні люди переконані, що це найбільш нещаслива цифра для номерних знаків. З давніх часів відома диявольська сила шістки. Номер, що містить три таких цифри поспіль, спрямовує на власника авто руйнівну енергію. Це загрожує негативними наслідками.
  • Дев'ятка. Згідно з давніми прикметами, дана цифра притягує біди і невдачі, які звалюються на голову людини, що має з нею справу. Так як дев'ятка — це перевернута шістка, варто бути дуже обережними.
  • Тринадцять. Дане число також часто пов'язують з дияволом і з нечистю. Саме тому воно дуже небезпечне. Автовласникам, які вірять в народні прикмети, не варто допускати наявність цього числа в номерному знаку.

Числа, що притягують щастя

  • П'ятірка. У багатьох країнах цю цифру називають щасливою. Вона здатна притягувати позитивну енергію. Таке число можна мати в номері свого авто, не боячись негативних наслідків.
  • Сімка. Віруючі люди вважають цю цифру енергетично дуже сильною. У Біблії йдеться про те, що Бог створив Землю за сім днів. Саме тому ця цифра наділена потужним позитивним зарядом.
  • Вісімка. Як відомо, вісім — знак нескінченності. Ця цифра в номерному знаку спрямовує на власника машини невпинні грошові потоки, піднімаючи його життя на абсолютно новий рівень.

Якщо вас можна назвати забобонною людиною, значить, вибір чисел для номерного знака вашого автомобіля повинен бути дуже ретельним. Постарайся уникати чисел, що приносять невдачу, і зверніть увагу на цифри, які притягують щастя.

Джерело