Якщо мотор вашого автомобіля став втрачати потужність і з’явилися «провали» його ще можна врятувати і навіть збільшити потужність

Як збільшити потужність мотора з великим пробігом.

Є кілька можливих рішень цієї проблеми, досить простих і доступних, без чіп-тюнінгу, інформує Ukr.Media.

Якщо мотор вашого автомобіля після тривалої експлуатації став втрачати потужність і з'явилися "провали" в його роботі, то його ще можна врятувати і навіть збільшити потужність. Для цього достатньо вдатися до деяких простих порад.

Значний вплив на потужність двигуна має система охолодження. Можна прочистити стільники радіатора, але краще це робити не напором води під великим тиском, а демонтувати запчастину і заодно замінити охолоджуючу рідину.

Ще можна спробувати підвищити октанове число палива, але в рамках гранично допустимого для конкретного двигуна. Електроніка відразу визначить, що надходить "висококалорійне" харчування, змінить кут випередження запалювання і роботу фаз газорозподілу — і віддача мотора помітно зросте.

Також не варто нехтувати звичайним обслуговуванням свого автомобіля. Якщо мотор став буквально задихатися, то незайвим буде поміняти свічки, паливний і повітряний фільтри, обслужити або замінити датчик витрати повітря.

Крім усього іншого варто правильно підібрати мастило. Потрібно відштовхуватися від рекомендацій виробника. А ще замість небезпечного чіп-тюнінгу можна доопрацювати систему випуску — встановити нестандартний глушник. Прямоточний знизить опір у вихлопній системі і тим самим поліпшить всмоктування в циліндри паливоповітряної суміші.

Джерело