Ідеальні підручні засоби для полірування автомобільних фар

Про це варто дізнатися кожному водієві.

Через кілька років після експлуатації автомобіля фари починають мутніти, на них з'являються дрібні подряпини і пошкодження. Через каламутні фари значно знижується світловий потік, що може позначитися на безпеці дорожнього руху, інформує Ukr.Media.

Полірування фар здійснюють покупними засобами і побутовими "народними" засобами, які не поступаються за ефективністю придбаним, а за ціною набагато дешевше.

Наждачний папір

Для полірування фар автомобіля можна застосувати наждачний папір. Для полірування беруть 2 види водостійкого наждачного паперу №1200 і №2000, воду і поліроль для пластику.

Фару спочатку миють, а потім круговими рухами ретельно, наждачним папером №1200, обробляють мокру поверхню фари. Час шліфування займає близько 15 хвилин.

Потім беруть наждачний папір №2000 і протягом 5 хвилин обробляють мокру фару.

Після обробки наждачним папером фару слід помити, просушити і натерти поліроллю для пластику.

Зубна паста

Полірування за допомогою зубної пасти є найбільш маловитратним і легким способом. За допомогою зубної пасти добре прибираються мутний наліт на фарах зі скла і пластика і дрібні подряпини тільки на пластикових фарах.

Міцелярна вода

У косметичках жінок часто можна знайти засіб для зняття макіяжу під назвою міцелярна вода. Можна змочити ватний тампон або м'яку ганчірочку міцелярною водою і протерти фари. Скло або пластик фари стануть прозорими.

Підсумок

Для полірування фар можна з успіхом застосовувати народні засоби, які при правильному підході можуть заощадити кошти.

Джерело