Євроінтеграція України: Зеленський озвучив плани

Євроінтеграція України: Зеленський озвучив плани

Фото: Unsplash Україна прагне цього року вийти на рішення про початок переговорів щодо членства

Президент Володимир Зеленський розповів, які питання обговорювались під час засідання Ради у закордонних справах Євросоюзу, яке відбулось у Києві.

Вступ України до Євросоюзу — це питання часу. І зараз ключова мета нашої країни — початок переговорів щодо членства до кінця 2023 року. Про це у понеділок, 2 жовтня, заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні. 

Президент розповів, що під час засідання Ради міністрів ЄС, яке відбулося у Києві, він почув, що така мета є абсолютно можливою.

«Україна точно виконає свою частину роботи — сім рекомендацій Єврокомісії. І дуже важливо, щоб була аналогічна готовність до політичного рішення щодо України, на початку переговорів і з боку Європейського союзу, усіх держав-членів», — додав Зеленський.

Зазначимо, минулого року Україні надали статус кандидата на вступ до Євросоюзу. Після цього перед нашою країною поставили низку умов, які потрібно виконати для членства.

Незабаром Євросоюз розшириться від португальського Лісабона до українського Луганська. Такий прогноз озвучила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

В Єврокомісії заявили, що існує реальна перспектива старт переговорів про вступ України до ЄС узимку. 

Джерело