Ігнат: У РФ залишилося не більше восьми А-50, частина з них несправні — Події

Ігнат: У РФ залишилося не більше восьми А-50, частина з них несправні  - Події

Фото: t.me/nevzorovtv

Після знищення Силами оборони російського літака далекого радіолокаційного виявлення А-50 23 лютого у РФ залишилося не більше восьми таких авіасуден. Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

— Успіхи, які сьогодні є, ця дальня рука, можливість діставати ворога там, де він абсолютно цього не чекає, говорить про те, що противник менше матиме здібностей на цьому напрямку, втративши А-50, — сказав він. -… Потрібно дивитися на ці розвідки дивитися. Говорив голова ГУР Кирило Буданов, що було вісім літаків раніше. З них там не всі робітники, не всі модернізовані. Тому там на пальцях однієї руки їх було, – додав Ігнат.

Представник Повітряних сил також зазначив, що знищений літак було модернізовано. За його словами, А-50 – це фактично радар, який може спостерігати та сканувати, бачити всі повітряні цілі в радіусі 600 км та виявляти системи РЕБ.

Українські військові у п’ятницю, 23 лютого, збили російський літак А-50 над Азовським морем. 14 січня ЗСУ теж збили на пекло акваторією Азовського моря російський літак А-50 і підбили ІЛ-22. 15 січня офіційно знищення двох літаків підтвердив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
Джерело