Іноземець із санкційного списку РНБО отримав 9 років тюрми за вбивство

Іноземець із санкційного списку РНБО отримав 9 років тюрми за вбивство

Фото: Нацполіція України Іноземця із санкційного списку РНБО засудили за вбивство

Громадянина Казахстану засудили за умисне вбивство, скоєне ним в центрі Києва у жовтні 2020 року.

За вбивство у центрі Києва до дев’яти років позбавлення волі засудили іноземця, який перебуває під санкціями Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомила Київська міська прокуратура   Злочин стався 26 жовтня 2020 року біля ресторану на вулиці Златоустівській у Шевченківському районі столиці. Громадянина Казахстану, перебуваючи в закладі у стані алкогольного сп’яніння, вступив у конфлікт із потерпілим.   Між чоловіками розпочалася бійка, під час якої обвинувачений вдарив жертву ножем не менше чотирьох ударів у ділянки тіла, де розташовані життєво важливі магістральні артерії. Від отриманих поранень 31-річний чоловік загинув.   Нападник з місця події втік, проте невдовзі був затриманий правоохоронцями.
  Відносно обвинуваченого у 2021 році рішенням РНБО були застосовані обмежувальні заходи (санкції) як до особи, яка перебуває у списку кримінальних «авторитетів».

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України затримала кримінального авторитета, який майже десять років тероризував мешканців Кривого Рогу.

В Україні вбили трьох кримінальних авторитетів із Росії — Bellingcat

Джерело