Як правильно обрати тютюнову суміш для кальяну – декілька порад

Викурювання кальяну є досить популярним заняттям у молодіжних компаній, які вирішили отримати задоволення під час відвідування спеціалізованого закладу чи солідного сучасного ресторану, де за окрему плату можна отримати зазначену послугу. Пропонуючи відвідувачам кальян відповідні заклади повинні мати відповідний запас тютюну та тютюнової суміші, спалювання якої відбувається у спеціальній посудині, що є невід’ємною складовою кожного кальяну. Придбати опт табаков для кальяна можна на спеціалізованому веб-порталі  tabacoff.ua, де представлено тютюн виключно перевірених брендів, що підтверджують якість своєї продукції відповідними сертифікатами. За потреби фахівці інтернет-магазину надають вичерпну консультацію щодо вибору марки тютюну та особливостей заправки кальяну.

Суміш табака для кальяну

Тютюнова суміш забезпечує більшу частину успіху та насолоди від викурювання кальяну, дозволяє по справжньому розслабитися та відмінно провести час в компанії друзів. Обираючи тютюнову суміш для кальяну потрібно зважати на сорти тютюну, оскільки:

  • для сорту берлі характерні невелика нарізка. Тютюн є темного кольору з високим вмістом нікотину та яскравим сигаретним ароматом де ледь відчуваються нотки справжнього шоколаду. Більш легкі сорти тютюну мають меншу міцність з ледь помітними горіховими нотками;
  • тютюн сорту Orienta нарізають середніми смужками, він відрізняється середнім вмістом нікотину та м’яким димом, що має дещо кислий аромат;
  • тютюн сорту Вірджінія нарізають великими смужками оскільки він містить небагато нікотину. Викурювання кальяну з таким тютюном відрізняється солодко-лимонним присмаком.

Для початківців, що не мають досвіду викурювання кальяну, варто обирати більше легкі сорти тютюну, оскільки тютюн з високим вмістом нікотину може викликати часткове запаморочення чи інші неприємні відчуття на кшталт нудоти (в таких випадках ідеальним є сорт Вірджінія, що відрізняється високим вмістом природних цукрів.

Обираємо можливі смаки кальяну

Сьогоднішній процес викурювання кальяну, передбачає не тільки використання різних сортів тютюну, але й різноманітних добавок, які входять до складу тютюнової суміші. Так на сайті https://tabacoff.ua/tabak/ однойменного інтернет-магазину можна замовити тютюнові суміші для кальяну, що мають:

  • напрочуд солодкий смак печива та пряників, шоколаду чи морозива, медового віскі, пряного чаю чи модних сьогодні енергетичних напоїв;
  • неймовірно свіжий смак лимону, м’яти, грейпфрута чи лісових ягід.

Також на сайті інтернет-магазину магазину можна замовити тютюнові мікси, що поєднують в собі різноманітні смаки на кшталт бекону, сиру, томату, лосося та перцю. Основу безнікотинових сумішей, які можна замовити на сайті tabacoff.ua складає листя зеленого чаю.

До найбільш популярних видів тютюну для кальяну безперечно належить тютюн «4.20» з середньою міцністю та спеціальним просочуванням з використанням натуральних європейських та американських ароматизаторів, які забезпечують густину диму та його насичений смак. У якісному німецькому тютюні CULTt невисокий вміст нікотину та достатньо велика лінійка смаків, проте вона не може зрівнятися з смаками тютюнових сумішей американського бренду TANGIERS, де присутні такі незвичні смаки як суміш лаванди та огірка та багато інших комбінацій.

Особливою популярністю у поціновувачів кальяну користується тютюнова суміш муассель, де використано просочування на основі медового сиропу та інших ароматичних інгредієнтів (під час приготування листок тютюну кип’ятять у солодкому сиропі з натурального меду).