Як вибрати найкращий корм для кошенят?

Не існує універсального корму, який підійде абсолютно всім котам. Тому, його вибір здійснюється індивідуально, з урахуванням усіх важливих особливостей вашого домашнього улюбленця. Для цього, зверніть увагу на вік тварини, рівень його активності, та породу. На кожному етапі розвитку, кошеня вимагає відповідну кількість вітамінів, які позитивно відображаються на його самопочутті. При дефіциті корисних елементів, можна спостерігати зворотний ефект, тому відповідально підійдіть до цього етапу.

Інтернет-магазин бренду Оптіміл пропонує розглянути основні аспекти та поради щодо вибору корму для кошенят.

Найважливіші вітаміни в складі корму для кошенят

Належне здоров’я та довголіття вашого кота залежать від харчування, що містить не лише білки та жири, але й вітаміни, які відіграють важливу роль у його житті. Деякі з найважливіших вітамінів, які повинні бути присутні у складі корму для кошенят, включають вітамін А, вітамін D, вітамін Е та вітамін К.

Вітамін А важливий для забезпечення здорової шкіри та зору кота. Він також підтримує оптимальне функціонування імунної системи. Відсутність вітаміну А може призвести до проблем із зором та втрати шерсті.

Вітамін D важливий для забезпечення здорових кісток та зубів кота, а також для підтримки функціонування м’язів та нервової системи. Нестача вітаміну D може спричинити рахіт або інші захворювання кістково-м’язової системи.

Вітамін Е є антиоксидантом, який допомагає захищати клітини від пошкоджень та підтримує здоров’я шкіри та шерсті кота.

Вітамін К важливий для забезпечення нормального згортання крові та здоров’я кісток.

Види корму для кошенят

Існує кілька видів корму для кошенят, і кожен має свої переваги та особливості:

  • Сухий корм — це один з найпоширеніших видів корму для кошенят. Він зручний у зберіганні, має довший термін придатності та сприяє зміцненню зубів кошеняти завдяки жуванню. Можна знайти таке харчування у різноманітних формулах, призначених для різних порід та специфічних потреб тварин.
  • Консервований корм надається у вигляді консервованої їжі та зазвичай містить більше вологи, що може бути корисним для кошенят, які погано п’ють. Часто він має більш насичений смак, що може позитивно впливати на апетит тварини.
  • Сирі корми — це природний вид харчування, який складається з сировинних продуктів, таких як м’ясо, риба, овочі та фрукти. Сирі корми дозволяють забезпечити кошенятам найбільш наближене до природнього харчування, однак вимагають більше часу у приготуванні, уважності щодо забезпечення правильного балансу поживних речовин та заборонених для кошеняти продуктів.

Як визначити потреби свого кошеняти?

Якщо ви лише завели кошеня, то можете не одразу зрозуміти його потреби. Спостереження за його поведінкою допоможе краще дізнатися що йому до вподоби, а від чого краще відмовитись. Зазвичай, ці тварини подають відповідні сигнали, які потрібно навчитися розпізнавати.

Якщо ви сумніваєтесь на рахунок того, чи правильно підібрали харчування, то тут є декілька правил, за допомогою яких це можна визначити.

Найочевидніший фактор — коли кошеня відмовляється приймати їжу, яку ви йому підготували. Це значить, що йому не сподобався смак або запах, тому краще поступово перейти до іншого раціону. Також, про неправильний вибір харчування можуть свідчити зміни у поведінці, проблеми з шерстю та розлади шлунково-кишкового тракту. Симптомами останнього вважається блювота, здуття живота, діарея або закреп. В такому випадку, не відкладайте звернення до ветеринара, який визначить причини та допоможе впоратися з проблемами.

Висновок

Нехай ваш вибір корму для кошенят буде обдуманим та враховуватиме індивідуальні потреби вашого улюбленця, а також поради ветеринарного лікаря. Здоров’я вашого улюбленця залежить від вашого відповідального підходу до його потреб, тому спостерігайте за поведінкою та реакцією свого улюбленця, щоб забезпечити йому щасливе та комфортне життя.

Якщо ж ви не знаєте корми якого виробника краще обрати, зверніть увагу на Optimeal.  Бренд пропонує лінійку для кошенят, яка націлена на їх активний та здоровий розвиток, завдяки збалансованому складу поживних речовин. Компанія має великий досвід у цій сфері з 2013 року та працює відповідно до стандартів якості, завдяки чому збирає численні позитивні відгуки від покупців.