Якими є переваги оформлення полісу «зелена карта» в онлайн сервісі Green Travel

Для виїзду за кордон в країни Європейського Союзу пересічному українцеві на кордоні буде достатньо пред’явити біометричний паспорт, однак якщо він подорожує на власному автомобілі чи мотоциклі або пересікає кордон за кермом вантажівки чи автобуса обов’язковим документом для перетину кордону є наявність страхового полісу. Поліс зелена карта від Green Travel – спеціалізованого сервісу онлайн страхування є чинним на території 44 країн Європи та забезпечує відшкодування шкоди третім особам (їхньому майну та здоров’ю), заподіяної внаслідок ДТП, спричиненого з вини українського водія (дія полісу не поширюється на шкоду, отриману українським водієм чи його автомобілем).

Чому наявність Зеленої карти є обов’язковою

Українські прикордонники чи митники, оглядаючи автомобілі, які перетинають державний кордон, обов’язково звертають увагу на наявність страхового полісу «зелена карта», відсутність якого може стати причиною відмови у дозволі на виїзд за межі країни. Оформити страховий поліс можна і біля кордону, проте він вступає в дію тільки на наступний календарний день після оплати його вартості, тому про оформлення страховки варто подбати заздалегідь.

Крім того, відсутність страхового полісу на автомобіль в будь-якій з європейських країн карається досить високими штрафами – від 200 до 1400 євро, в той час, як вартість оформлення «Зеленої карти» терміном на один календарний рік складає трохи більше як 200 євро, а у випадку меншого терміну дії страховки її вартість є ще нижчою.

Для оформлення страховки Зелена карта в онлайн режимі водієві автомобіля, мотоцикла, вантажівки чи автобуса знадобиться всього лиш декілька хвилин, впродовж яких треба буде заповнити відповідну форму, вказавши дані особистого паспорту та ідентифікаційного коду та дані технічного паспорту на транспортний засіб (марку та модель автомобіля та його державний номер). Також при оформленні онлайн заявки потрібно вказати термін дії страховки, який може складати від 14 до 365 днів.

В чому переваги онлайн оформлення страхового полісу

Використання послуг, які сервіс страхування Green Travel надає в онлайн режимі, дозволяє власникам транспортних засобів, які вирушають за кордон за кермом авто:

  • зекономити час на оформлення страховки – поліс буде готовий впродовж трьох хвилин після заповнення всіх необхідних реквізитів та проведення оплати його вартості;
  • отримати кошти, оплачені за поліс, у випадку, якщо закордонна поїздка в силу певних причин буде скасована;
  • розраховувати на цілодобову підтримку операторів сервісу Грінтревел впродовж усього терміну перебування авто за кордоном.

Власник Зеленої карти захищений за кордоном від можливих фінансових витрат за наслідками ДТП, винуватцем яких він визнаний у встановленому законом порядку.