Жовтень розфарбували через фільм про ЛГБТ — Події

Жовтень розфарбували через фільм про ЛГБТ - Події

Фото: facebook.com/zhovten

Кінотеатр «Жовтень» у Києві розписали чорною фарбою через анонс фільму “Уроки толерантності” про ЛГБТ. Про це 11 лютого повідомили у соціальних мережах кінотеатру.

— Вандали пофарбували фасад і сітілайти кінотеатру за те, що ми демонструємо українське кіно, у якому якраз і висміюється відношення суспільства до теми ЛГБТ.  Невже вам на думку не спадає, що тим самим ви відтягуєте країну назад у радянську прірву, у совєтський союз, де не тільки сексу не було?! — сказано у дописі.

Кінотеатр розфарбували вранці у неділю. У коментарі «Детектору медіа» пресслужба повідомила, що команда зберегла всі записи з камер спостереження і 12 лютого планує звертатися до поліції. Поліція вже оглянула “нанесені пошкодження”. Представник відділу комунікацій поліції Києва Дмитро Грищенко hromadske сказав, що подію зареєстрували до єдиного обліку. 

Комедію Аркадія Непиталюка «Уроки толерантності» покажуть у кінотеатрі «Жовтень» 14 та 18 лютого. Фільм створений за пʼєсою Ігоря Білиця «Гей-парад», яка йде у київському «Дикому театрі». Закритий спецпоказ комедії відбувся 7 лютого для “інфлюенсерів та лідерів думок”. За сюжетом українська родина, аби дати раду фінансовій скруті, пристала на пропозицію стати учасниками програми з євроінтеграції «Уроки толерантності». 

У травні 2023 року художника Даніеля Скрипника побили біля кінотеатру “Жовтень” через зовнішність та нетрадиційну орієнтацію. 29 жовтня 2014 року кінотеатр «Жовтень» підпалили, щоб зірвати фільм про ЛГБТ.
Джерело