Журналіст Попков заперечив причетність до вбиства пропагандиста Татарського в Санкт-Петербурзі — Події

Журналіст Попков заперечив причетність до вбиства пропагандиста Татарського в Санкт-Петербурзі - Події

Російський журналіст Роман Попков заявив, що не має відношення до вбивства пропагандиста Владлена Татарського в Санкт-Петербурзі, а з його організаторкою Дар’єю Треповою знайомий завдяки соцмережам. Про це Попков, який останні роки живе та працює у Києві, написав у Фейсбуці.

— Жодних наказів Даші я не віддавав, ні з якими українськими розвідниками я її не знайомив. Дашу я знаю по соцмережах — вона моя підписниця, я теж підписаний на її твіттер, ми іноді переписувалися — її цікавила журналістика. Я давно живу в Києві, є журналістом — пишу на сайті «Вот Так», спеціалізуюся на висвітленні війни та партизанського руху…Операцією зі знищення упиря Татарського я не командував, хоч і шкодую про це — він заслужив на те, що отримав. Мені важко командувати такими штуками вже хоча б тому, що в мене в Росії, в лапах цього режиму, є мати і молодший брат — зараз до них додому напевно вже ломиться спецназ, — написав Попков.

На думку Попкова, повідомлення у російськиз ЗМІ про його причетність до вбиства Татарського з’явилися з подачі Кремля.

— Як я розумію, ФСБ зараз намагається за будь-яку ціну довести, що за російським партизанським рухом стоять Київ, гвалтівники у Вільнюсі, Попков, Пономарьов і так далі. Вони вибиватимуть такі свідчення і в Дарії, і в її знайомих, і в моїх родичів, — написав Попков.

2 квітня в центрі російського Санкт-Петербурга пролунав вибух у кафе, внаслідок чого загинув «військовий кореспондент» Владлен Татарський. За неофіційною інформацією, кафе пов’язане з організатором ПВК «Вагнер» Євгенієм Пригожиним. За підозрою у вбивстві Татарського затримали дівчину на ім’я Дар’я Трепова.

Джерело