Кабріолет принцеси Діани виставлять на продаж

На аукціоні продадуть особистий кабріолет принцеси Діани, який приніс популярність цій моделі в усьому світі.

В Англії збираються продати знаменитий смарагдовий кабріолет принцеси Діани Уельської, інформує Ukr.Media.

Автомобіль марки Audi 80 буде виставлений на аукціон «Practical Classics Classic Car & Restoration Show» в Бірмінгемі 28 березня. Організатори аукціону планують отримати за нього 35 — 40 тисяч англійських фунтів. Відомо, що цю машину королівській персоні подарували в 1994 році.

Також варто зазначити, що Audi 80 Cabriolet став дуже популярним саме після того, як принцеса Діана почала на ньому їздити.

А німецька корпорація визнала, що обсяг реалізації моделі подвоївся, коли Діану помітили за кермом їх моделі з відкритим верхом.

Слід підкреслити, що модель Audi 80 Cabriolet була випущена в 1994 році. І в даний час машина залишається у відмінному вигляді, хоча і її пробіг становить 22 000 миль (35 000 км).

Кабріолет оснащується атмосферним силовим агрегатом двигуном 2,3 літра продуктивністю 133 к. с. і обертовим моментом 186 Нм. Двигун функціонує разом з 4-ступінчастою АКПП.

Після принцеси Діани власником даного кабріолета у 80-х роках став англійський телеведучий і видавець Ян Кемпбелл Дейл, а після цього він кілька разів переходив з рук у руки в якості експоната різних приватних колекцій.

Джерело