Картини в інтер’єрі: доповнюємо житловий простір

Мистецтво вже давно вийшло за межі музеїв та галерей та впевнено проникло у житлові інтер’єри. Сьогодні створення комфортного та індивідуального простору можливе не тільки і не завдяки дизайнерським прийомам, але і завдяки арт-об’єктам. Картини, фотографії, скульптури, гобелени відбивають менталітет господаря будинку та надають простору свого власного, неповторного характеру. Крім того, предмети мистецтва в інтер’єрі виглядають інакше, ніж у стінах музеїв.

Як картини впливають на місце вашого будинку?

Картина, яку можна придбати за посиланням https://glassartstories.ua/product-category/vitrazhni-kartyny/, – предмет інтелектуальної розкоші, яка досить легко вписується у сучасні інтер’єри. Мистецтво в інтер’єрі — глобальний тренд, який поступово укорінюється і в нас. Сьогодні у дизайні преміальних інтер’єрів у моді неокласика та мінімалізм, тому світлі стіни переважають у житлових просторах – а це означає, що підібрати картину в такий інтер’єр буде не дуже складно. Процес вибору картини у житлове приміщення – дуже цікавий процес, завдяки якому краще розкриваються смаки та цінності людини, а ще це дуже творче та незвичайне заняття. Мистецтво в принципі той інструмент, який задасть атмосферу всьому простору і багато розповість про його власника.

Крім того, картини можуть виконувати безліч функцій у просторі житлового приміщення:

  • свідчать про статус інтер’єру;
  • створюють особливу атмосферу творчості та затишку;
  • служать інструментом зонування кімнати;
  • є додатковим елементом вибраного стилю в інтер’єрі та завершують його;
  • додають до інтер’єру елемент розкоші.

При виборі картини для будинку необхідно пам’ятати про те, що вона насамперед повинна доповнити і завершити його простір. Добре, якщо предмет мистецтва виділятиметься, але він не повинен вносити в інтер’єр дисгармонію. Будинок – це те місце, де ми повинні почуватися комфортно, затишно та безпечно, і правильно підібрані картини підтримають цю концепцію. Якщо картина обрана бездумно і ви повелися на перше враження від неї, то тут є небезпека того, що вона зіпсує весь інтер’єр квартири або просто в ньому загубиться. Якщо ви нещодавно захоплюєтеся мистецтвом і у вас ще не було досвіду купівлі арт-об’єктів, то найкраще звернутися до професіоналів, які допоможуть вам підібрати правильні картини в інтер’єр.

Як вписати картину в інтер’єр

Практично в кожен інтер’єр можна додати витвір мистецтва. Картини здатні витягнути та збільшити простір, стати візуальним центром та підкреслити певний стиль у дизайні будинку.

При виборі картини в приміщення насамперед зверніть увагу не два важливі моменти:

  1. Розмір картини. Він повинен бути пропорційним розміру кімнати: у просторі приміщення потрібні великі картини – так вони не загубляться у просторі та стануть центром тяжіння поглядів. Для невеликих приміщень краще вибирати невеликі чи середні полотна.
  2. Стиль інтер’єру. Стиль картини повинен гармоніювати зі стилем інтер’єру всього будинку. Якщо у вашій оселі переважає класика, то сюди чудово впишуться натюрморти, пейзажі, реалістичні полотна із зображенням природи.

Удачі з вибором!