Катерина Бужинська показала в Інстаграм фото та відео з першого дзвінка дітей-двійнят

Пішли до школи на батьківщині свого тата.

Українська виконавиця Катерина Бужинська поділилася з підписниками радісною новиною. Її молодші діти пішли у перший клас. На своїй сторінці в Інстаграм знаменитість показала на фото та відео, як разом із чоловіком-бізнесменом Димитрієм Стойчевим проводила 6-річних Катю та Діма на перші заняття, інформує Ukr.Media.

У підписі до теплих сімейних кадрів Бужинська розсекретила, що двійнята через війну в Україні не змогли стати учнями одного з навчальних закладів у Києві, проте вони ходитимуть до школи на батьківщині свого батька — у столиці Болгарії.

Цікаво, що на перший дзвінок у Софії Катя та Діма вирішили прийти в українських вишиванках. Дівчинка була в білій сукні із зеленими візерунками та великими квітами на рукавах, а хлопчик позував для фото у сорочці із зображенням червоних квітів.

"Перший раз в перший клас! Сьогодні Діма та Катя стали першокласниками! На жаль, не в Києві пішли до школи (де народилися), але у Болгарії на батьківщині свого тата. Щасливої долі, мої кохані! Легкого навчання! Ви наша гордість!", — написала співачка.

Джерело