Киян попередили про можливі підтоплення у низці районів — Події

Киян попередили про можливі підтоплення у низці районів - Події

Фото: Getty Images

У Києві та області внаслідок опадів можливі підтоплення у низці районів. Українцям необхідно дотримуватись кількох порад. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація у Telegram.

— За прогнозами синоптиків, наприкінці квітня-початку травня очікуються рясні дощі. Очікувані максимальні рівні повені не загрожують промисловим об’єктам і житловим масивам. Можливе підтоплення деяких пляжів та зон відпочинку, а також деяких садово-дачних ділянок. Йдеться про села Осещина, Погреби, Хотянівка, Троєщина, Гнідин, Вишеньки та заплави Дніпра на півдні столиці. Можливі часткові затоплення територій на дачних масивах: Воскресенські Сади, Русанівські Сади, Осокорки, Позняки, Вишеньки, – розповіли у КГВА.

Жителів перерахованих районів просять перенести найцінніші речі на верхні поверхи будівель або горища і бути готовими відключити електрику, газ, всі побутові прилади. Важливо підготувати цінні речі та документи, якщо доведеться на якийсь час покинути будинок. Також подбайте про свійських тварин, зазначають у КМДА.

Раніше стало відомо, що частину Києва та три райони на Київщині підтоплено через дощі, повідомила Київська міська військова адміністрація. Внаслідок пропуску весняної повені через Київську ГЕС, на Дніпрі у м. Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах Київської області відзначатиметься затоплення заплавних територій та початкове затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови, присадибних ділянок у низці прирічкових населених пунктів. II рівень небезпеки.

Джерело