Київ визначив найближчі пріоритети — Зеленський

Київ визначив найближчі пріоритети - Зеленський

Фото: Офис президента Президент України Володимир Зеленський

Лише у неділю «російські нелюди обстріляли понад сто міст, містечок, наших сіл у дев’яти областях». Особливо жорстокі російські удари цього дня прийшлися по Донеччині.

Україна вже визначила пріоритети на наступні тижні щодо пакетів допомоги від партнерів,  політичної взаємодії, фінансової стійкості держави. Про це у неділю, 21 січня, заявив президент України Володимир Зеленський. 

Глава держави зазначив, що особливий напрям — це Європейський союз і відносини з найближчими сусідами.

«Готуємо нову комунікацію, нові важливі перемовини. Я вдячний усім, хто так само вірить, що російський терор має програти», — підкреслив Зеленський.

Президент наголосив: «Усе, що посилює Україну та захищає наших людей, додає міцності кожному в Європі та у світі, хто цінує міжнародне право. Все, що послаблює РФ і повертає війну додому, в Росію, додає стабільності міжнародним відносинам, рятує світ від іще більших криз».

Глава держави вказав, що 21 січня російські окупанти обстріляли понад сто міст, містечок та сіл у дев’яти областях України. Особливо жорстокі удари цього дня прийшлися по Донеччині.

«За весь цей терор РФ буде відповідати — повинна відповісти. Без рішень Москви про початок цієї агресії, цього терору були б живі зараз тисячі й тисячі людей», — акцентував політик.

Зеленський наголосив, що важливо притягти РФ до повноцінної, справедливої відповідальності на всіх рівнях.

«На індивідуальному — щоб кожен воєнний злочинець відповідав, кожен терорист. І на рівні всієї країни-терориста — її активами та можливостями», — додав президент. 

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський наголосив, що президент країни-агресора Росії Володимир Путін прагне окупувати всю територію України і ніколи не хотів миру.

Українці ніколи не пробачать Путіну — Зеленський

Джерело