Кілька принципів справжньої жінки, яким істинна леді завжди вірна

Ці 15 принципів справжньої жінки ти повинна знати напам'ять!

Усім доводилося іноді чути таку фразу:«… як справжня жінка». Але що це значить, мало хто замислювався над справжнім сенсом цих слів. Статевої ознаки та ідеальної зовнішності явно замало для того, щоб бути «справжньою жінкою», інформує Ukr.Media.

Давайте ж розберемося, що відрізняє звичайну представницю прекрасної статі від такої дами. Що ж ми іноді робимо не так і до чого варто прислухатися. Ми пропонуємо вам п'ятнадцять життєвих принципів справжньої жінки.

Справжня жінка вміє приймати компліменти.

"Добре виглядаю? — Не применшуй моїх достоїнств, коханий, я виглядаю просто приголомшливо!"

Справжня жінка не цікавиться чужою думкою щодо своєї зовнішності.

Красива жінка, змінивши колір волосся, не пристає до оточуючих з питанням: "Ну як?" Вона каже: "А ну! Подивіться, як здорово вийшло!" І хто, питається, посміє це оскаржити?

Справжня жінка вміє посміхатися.

Вона робить це так, що кожен думає, ніби це посмішка призначена йому. Похмурою і розсердженої вона ніколи не буває. Задуманою, сумною — так. Але не похмурою!

Справжня жінка ніколи не економить на собі.

Вона може витратити гроші на таксі. На всю зарплату купити чоботи. Спробувати нову процедуру, яка коштує кілька обідів у ресторані. Адже це доказ любові до себе. А тих, хто любить себе, неодмінно полюблять і інші.

Справжня жінка вміє гідно відповісти на будь-які зауваження щодо її зовнішності.

Ніхто не зможе сказати щось у відповідь.

Справжня жінка не боїться бути смішною.

Якщо жінка впевнена в своїй привабливості, то ніяка ситуація, яка виставляє її в невигідному світлі, їй не страшна….

Справжня жінка ніколи ні про що не шкодує.

Вона постарається отримати користь з будь-якої неприємності. Справжня жінка легко розлучається з непотрібними речами і непотрібними спогадами.

Справжня жінка ніколи нікому не заздрить.

Адже заздрість доводить страх перед конкуренцією. А справжня жінка абсолютно впевнена: вона поза конкуренцією!

Справжня жінка не затверджується за рахунок інших.

Їй просто не потрібні додаткові кошти для того, щоб привертати увагу до своєї персони.

Справжня жінка в будь-яких ситуаціях поводиться природно.

Навіщо зображати когось, якщо вона і так — сама досконалість!!!

Справжня жінка не вдається в деталі.

Її колеги не знають, скільки часу вона проводить в салонах краси, а подруги не здогадуються про взяту напрокат сукню. Вона ніколи не скаже стороннім, що носить контактні лінзи. "Красиві ноги? — Так, це у мене спадкове! — Зуби? — Мій дантист теж дивується!"

Справжня жінка не розповідає про жертви, на які час від часу їй доводиться йти.

Пробувши до ночі на роботі? Скарг ніхто не почує!!!

Справжня жінка не метушиться.

Вона з гідністю несе себе за життя, незалежно від того, де знаходиться: в елітному ресторані або в переповненому супермаркеті в обідню перерву.

Справжня жінка дорожить кожним кавалером.

Найпростіший рецепт викликати інтерес у чоловіків підказав Фіцджеральд в оповіданні "Волосся Вероніки": щоб навколо тебе вився натовп шанувальників, а світ вважав тебе справжньою красунею, відповідай увагою на флірт нехай навіть абсолютно непотрібного і несимпатичного тобі типу.

Потрібний і симпатичний обов'язково поцікавиться: "Що це за особа, навколо якої так метушаться чоловіки?" А вже знати, що ці чоловіки тобі байдуже, йому зовсім не обов'язково.

Справжня жінка не шукає у всьому підступ і таємного сенсу.

Вона просто насолоджується життям і своєю неповторністю!

Скільки б хто не говорив про те, якою повинна бути справжня жінка, ти перш за все повинна бути самою собою. Всі поради вище просто прийми до відома і намагайся дотримуватися ним, але не потрібно в цій справі фанатичності. Пам'ятай, якщо щось ти робиш всупереч власного «я», то незабаром ти можеш бути викрита. Адже оточуючі добре відчувають фальш.

Джерело