Китайська компанія Foton випустила повнопривідний мікроавтобус

Під капотом повнопривідного мікроавтобуса ховається 2,8-літровий турбодизель Cummins ISF потужністю 150 л. с.

У Китаї почалися продажі повнопривідного позашляхового мікроавтобуса Foton. Новинка відноситься до сімейства легких комерційних автомобілів Foton Toano, у них — рамна конструкція і півкапотне компонування. Досі Toano пропонувалися тільки із задніми провідними колесами, інформує UkrMedia.

Хоча задньопривідний Toano пропонує декілька варіантів колісної бази та два варіанти висоти даху, версія 4×4 випускається тільки з короткою базою і стандартним дахом. Система повного приводу у новинки виконана за схемою part-time, тобто передок підключається примусово за рішенням водія. Є знижуюча передача і блокування заднього диференціала. Управління повним приводом здійснюється за допомогою кнопок на передній панелі зліва від керма. Висота дорожнього просвіту Foton Toano 4×4 становить 210 мм, що на 30 мм вище, ніж у стандартної задньопривідної машини. На автомобіль встановлюються позашляхові шини з «грязьовим» малюнком протектора, високим профілем і бічними грунтозацепами, розмірність — 245/75 R16.

Під капотом повнопривідного мікроавтобуса ховається 2,8-літровий турбодизель Cummins ISF потужністю 150 л. с. і обертовим моментом 330 Нм. Двигун на Toano агрегатований з 6-ступінчастою механічною коробкою передач власного виробництва Foton. Роздавальна коробка носить марку BorgWarner.

Довжина мікроавтобуса становить 4930 мм, салон вміщає дев'ять осіб, компонування виконане за схемою 2+2+2+3, матеріали обробки — прості і практичні. Підлога для зручності миття оброблена гумовим покриттям.

Ціна Foton Toano 4×4 в Китаї від 195 000 до 295 000 юанів залежно від комплектації, в перерахунку на долари за актуальним курсом це від $28 255.

Джерело