Кліп Kola зазнав хакерської атаки: співачка звинуватила український шоубіз у заздрощах

Відео на пісню «Цілуй» втрачає перегляди через скарги та атаки ботів.

Українська співачка Анастасія Прудіус, відоміша під сценічним псевдонімом Kola, звинуватила зірок українського шоу-бізнесу в хакерській атаці на її новий кліп. На своїй сторінці в інстаграмі 30-річна виконавиця заявила, що деякі колеги наскільки заздрять її успіху, що готові зробити все, щоб її відеоробота на пісню «Цілуй» не потрапила до трендів ютубу, інформує Ukr.Media.

«Щось відбувається страшне із нашим кліпом. Це 100% якесь замовлення, щоб злити наш кліп, щоб його не пропустили у тренди. Це когось просто душить жаба. Звичайно, ми приблизно розуміємо і знаємо, хто це, бо бачимо, що відбувається. Знаєте, що найжахливіше? Нам жодних ворогів не потрібно, бо ми так ненавидимо один одного, ми так заздримо один одному… Стільки питань не вирішено. Це жахливо та низько. Це вказує на характер не бійця, а незрозуміло чого. Людям не подобається, коли у когось виходить», — сказала вона у відеозверненні.

За словами Kola, хтось спеціально кидає величезну кількість скарг за допомогою ботів на її кліп, щоби він не зміг набирати перегляди. Знаменитість продемонструвала докази із графіками, де видно, як різко падають перегляди.

«Нічого, ми не залишимося непомітними! Все буде у нас добре, бо ми чесні та добрі люди. На відміну від вас, злі жаби. Напевно, вам гроші нема куди витратити», — написала зірка сцени.

Пізніше Kola повідомила, що навіть після розголосу атака на її музичне відео продовжується.

«Нам досі зрізають щонайменше 70% переглядів на годину. Тобто, якби за ці два дні не було втручання скарг та ботів, які дивляться відео рівно 7 секунд, то були б інші показники. Я виклала інформацію і людина не зупинилася. Він продовжує роботи так, щоб кліп просто не набирав те, що мав набрати та псує всю статистику», — зазначила вона.

Співачка заявила, що вона та її команда знає, хто за всім цим стоїть, і незабаром розсекретить більше інформації про недоброзичливця. Kola додала, що більше не вірить у дружбу в українському шоу-бізнесі.

«Це наш названий шоу-бізнес це таке дно! Це розчарування. І вся моя команда навіть не знала, наскільки це все пронизане заздрістю від колег. Від тих, хто тобі посміхається в обличчя… Я більше не вірю в дружбу, яку ви демонструєте, — це все брехня. Одні зливають інших, як тільки ти досягнеш чогось — тебе готові спалити. Та пішли ви! Ви реально тупі. І карми чекати не будете, повірте. Бог все бачить! Ми знаємо хто це. Єдине — залишається знайти докази», — поскаржилася Kola.

Джерело