Колишні: як позбутися від переслідувань після розлучення

А ось людям після розлучення не завжди вдається зберегти нормальні стосунки.

Так воно зазвичай і буває — як тільки у мужика все в житті нарешті налагоджується, одразу неодмінно з'являється його колишня: "Бачила тебе вчора в новій машині, з новою дівкою, щасливого… Всього рік тому розлучилися, а ти вже не страждаєш!"

Моя сорокарічна подруга Ольга вийшла заміж за Андрія, з яким зустрічалася близько року. Він перший час після розлучення жив спокійно. Ну як спокійно: колишня дружина, звичайно, зрідка надзвонювала, щоб розповісти про чергову проблему. У ванній з'явилася цвіль, то молодша отримала трійку, то у неї самої розболілося серце і вона злякалася ненавмисно померти, залишивши дітей сиротами.., інформує Ukr.Media культура.

Привіт з минулого

Але наполегливі дзвінки почалися відразу ж після того, як колишня дізналася, що Андрій знову одружився. Моментально життя її перетворилося на справжнісіньке пекло, грошей стало катастрофічно не вистачати, а діти перестали слухатися. Колишні — як мозолі, дають про себе знати, як тільки одягаєш нові туфлі.

— Вся справа в тому, що, зустрівши мене, Андрій нарешті розправив плечі, знайшов хорошу роботу, схуд, — сказала Оля. — А з колишньою він був немов зомбі: робота — дім — робота. Сама вона працювати не хотіла, турботу про сім'ю повністю переклала на його плечі. Почав хворіти, не спав ночами, переживаючи про майбутнє і про те, як знайти підробіток… А коли розлучився — все як рукою зняло. Каже, навіть дихати стало вільніше.

Ймовірно, це й зачепило колишню дружину, адже у неї на любовному фронті все ще повний штиль, та до того ж довелося самій влаштовуватися на роботу. Печаль і стрес, що й казати. І потім, дивлячись на квітучого Андрія, вона стала задаватися питанням: "А може, не такий вже він ледар і імпотент?"

Жінки, ви знаєте, істоти незбагненні. Спочатку люблять, потім ненавидять, і так без кінця. Як говориться в анекдоті, ось сидить вона перед телевізором, на перший погляд, нічого не робить, а насправді мріє про поїздку на Мальдіви, ненавидить нову дружину колишнього і хоче шоколадку.

Андрій же про розлучення не пошкодував жодного разу, але про колишню продовжує піклуватися. Каже, ну кому вона потрібна, істерична, вічно ниюча і звикла сидіти у мужика на шиї? Ну і побоюється, звичайно, що вона дочок проти нього буде налаштовувати.

Так ось куди діваються гроші

Оля терпіла півроку, але, коли з'ясувала, що Андрій віддає колишній дружині більше половини своєї зарплати, підняла бунт. Востаннє гроші знадобилися на покупку дорогого планшета для старшої і для оплати модної фотосесії, яку молодша розмістила в Інстаграм. "Дівчата теж хочуть жити повноцінним життям", — обґрунтувала її мати. Оля скромно зауважила, що фотосесія — це надмірність, так і попередній планшет був куплений лише рік тому.

Андрій мовчки погодився, а через тиждень знову перевів гроші на поїздку колишньої дружини з доньками до Львова.

— Я вже і сварилася, і ультиматуми ставила, — бідкається Ольга. — Але він лише повторює: "Я перед дочками винен, я повинен допомагати". І перша дружина цим почуттям провини уміло маніпулює. А може, йому навіть подобається, що колишня йому стільки уваги стала приділяти! Раніше прийде з магазину, не відриваючи очей від телефону, макарони зварить — і до ночі серіал дивиться. А тепер дзвонить кожен день, запитує, як справи. Йому ж не поясниш, що кожне його слово про те, що купив новий диван або сходив в ресторан, буде звернене проти нього ж. Думає, їй справді цікаво…

Оля грішним ділом вирішила навіть посватати її комусь із своїх ворогів: симпатична, з квартирою, бери і люби, а там розберешся. Може, тоді в неї буде менше вільного часу і заздрості.

Думала ще подзвонити їй і прямо сказати: "Слухай, залиш нас у спокої, дай мені теж загрузнути в ненависному побуті! Дай мені час зрозуміти, наскільки він поганий, щоб в один прекрасний день теж сказати: "Так ось чому вона з ним жити не змогла!" Оля хоч і дівчина соромлива, але з гумором. Але дзвонити не стала.

Джерело