Красногорівку повернули під контроль ЗСУ — Події

Красногорівку повернули під контроль ЗСУ - Події

Фото: kumar.dn.ua

Третя окрема штурмова бригада вибила окупантів з Красногорівки на Донеччині. Про це увечері в середу, 28 лютого, повідомила пресслужба бригади.

— Напередодні сили армії РФ накатами атакували південно-східну частину Красногорівки і ввійшли до міста. Аби не дозволити ворогу закріпитися підрозділи Третьої окремої штурмової бригади, бійці 1-го і 2-го штурмових батальйонів здійснили бойову операцію із зачистки міста від сил ворога. За короткий проміжок часу противник встиг підготуватися до тривалої оборони та попри спротив і важкі бої штурмові групи бригади завдали противнику невідворотних втрат — близько 100 окупантів «200-ми» та «300-ми», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що росіяни відмовлялися від здачі в полон, а тому були ліквідовані у зайнятих ними будинках. Станом на зараз Красногорівка перебуває під контролем українських військ.

Красногорівка практично весь час перебуває під обстрілом окупантів. Так, в середині січня росіяни завдали удару по  місту. Щонайменше одна людина загинула, а ще одна зазнала поранень внаслідок обстрілу.
Джерело