Квіткова натякнула на нові відносини після розлучення з Добриніним

Блогерка розповіла, чи знайшла вона нове кохання після розлучення з чоловіком.

Переможниця дев'ятого сезону шоу «Холостяк» Даша Квіткова зізналася, які у неї зараз стосунки з колишнім чоловіком, ведучим Микитою Добриніним, і чи з'явився у неї новий коханий через три місяці після офіційного розлучення, інформує Ukr.Media.

В інтерв'ю 25-річна блогерка розповіла, що спілкується з Добриніним лише на теми, пов'язані з вихованням їхнього дворічного сина Лева. Даша додала, що після розриву з чоловіком у неї не додалося зобов'язань щодо догляду за дитиною.

«Вже майже рік ми з Микитою не живемо разом. Ми максимально у нейтральних відносинах, у відносинах батьків. Спілкуємось винятково з приводу Лева, більше нічого між нами немає. Після розлучення нічого не змінилося, тобто у мене не побільшало зобов'язань. Мені не було важко у шлюбі, я робила те саме, що й зараз поза ним, все від А до Я. Зараз у мене є допомога, тож все добре», — поділилася Квіткова.

На запитання інтерв'юера, чи не зайняв інший чоловік її серце майже через дев'ять місяців після оголошення про розлучення з Микитою, Даша заявила, що зараз вона дуже щаслива, але не розсекретила, чи пов'язані ці емоції з новим коханим.

«Я можу сказати, що зараз я щаслива і дуже ціную те, що маю. Поки що більше нічого не хочеться говорити», — сказала Квіткова.

Джерело