Кулеба пояснив, чи можливі переговори з РФ

Кулеба пояснив, чи можливі переговори з РФ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Формули миру Зеленського, до якої схиляється більшість цивілізованих країн, не передбачає у ній участі Росії.

Тема переговорів з Російської Федерацією відсутня на рівні офіційної та неофіційної риторики, і навіть її немає на рівні натяків. Про це у п’ятницю, 13 жовтня, заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Наталії Мосейчук говорячи про останній візит Зеленського до Вашингтону.

«Тема переговорів відсутня на рівні офіційної риторики. Відсутня на рівні неофіційної риторики. І відсутня на рівні натяків. Тому що усі розуміють, що Росія цих переговорів не хоче. А Україна не може погодитись на переговори, поки на її території російські окупаційні війська», — сказав Кулеба.

Він підкреслив, що Москва сама не зацікавлена у тому аби вести діалог. 

«Росія хоче воювати», — наголосив Кулеба.

Очільник МЗС вказав, що зараз домінує не тема переговорів, а тема Формули миру президента Зеленського. При цьому, як заявив міністр, тема Формули миру Зеленського не передбачає участі Росії.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що повномасштабна війна Росії проти України знаходиться вже на завершальному етапі, і він може бути найважчим.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що єдиним документом, на основі якого можуть відбуватися переговори з Росією, є Формула миру. 

Джерело